Zarejestruj / Zaloguj
Maska tretinoinowa na trądzik, przebarwienia i zmarszczki

maska tretinoinowa

Maska tretinoinowa jest pochodną witaminy A (retinolu) i jest stosowana w terapii przeciwtrądzikowej i przeciwstarzeniowej. Tretinoin oraz retinol są dobrze znanymi składnikami, które stosowane są zwalczania oznak starzenia skóry oraz trądziku.
Opracowana maska na bazie wyżej wymienionych substancji doskonale zwalcza stany zapalne skóry oraz trwale likwiduje pierwsze oznaki starzenia skóry.Tretinoina jest bardzo mocnym kwasem, który występuje w różnego rodzaju kosmetykach do użytku codziennego, ale w bardzo niskich stężeniach 0,025 – 0,05%, czasami do 1%. W opisywanej masce, stężenie kwasu sięga 5-10-15%. W związku z powyższym maska powinna być używana jedynie w salonach kosmetycznych przez odpowiednio przeszkolone osoby.
Maska tretinoinowa ma działanie okluzyjne tzn. zamykające pory. Ponadto, jej działanie wspomaga bioabsorbowalność kwasu retinolowego i pozwala na jego głęboką penetrację.

Maska tretinoinowa – zalecenia do stosowania
Maska tretinoinowa jest szczególnie zalecana do walki z trądzikiem, ale przynosi ona również doskonałe efekty przeciwdziałając: - fotostarzeniu, - hiperpigmentacji. Stosowanie maski jest wysoce bezpieczne i nie jest powiązane z żadnymi ryzykiem powstania zaczerwień oraz obrzęków skóry. Formuła maski pozwala na uzyskanie bardzo szybko pozytywnych efektów w postaci:
- wyrównania kolorytu skóry,
- wygładzenia skóry,
- wyeliminowania przebarwień,
- ujędrnienia skóry,
- nawilżenia skóry,
- zredukowanie zmarszczek.

Maska tretinoinowa – schemat zabiegów
Zabiegom nałożenia maski tretinoinowa można poddawać się co 7-14 dni. Po wykorzystaniu 3-5 sesji, można zakończyć leczenie i w celach podtrzymania efektów można wykonywać taką procedurę raz w miesiącu.

Maska tretinoinowa – nowa jakość życia
Problemy ze skórą mogą pod wieloma względami wpłynąć na niską samoocenę. Zabiegi przy użyciu maski tretinoinowej pozwalają wyeliminować nieestetycznie wyglądający trądzik oraz pierwsze oznaki starzenia. Systematycznie stosowana może znacznie poprawić kondycję skóry oraz samopoczucie osób dotkniętych trądzikiem lub pierwszymi oznakami starzenia.

Maska tretinoinowa – orientacyjny koszt zabiegu
Zabieg nałożenia maski kosztuje 150 – 200 PLN
Komentarze (4)

awatar
~marczi napisał:
2016-03-02 19:11:51
Na trądzik polecam maskę z miodem manuka MGO600+. Maska jest skuteczna i ma bezpieczny skład. Seria zawiera tez inne produkty do pielęgnacji twarzy i ciała ale warto zacząć od maski. Polecam tą maskę osobom, które maja problem z trądzikiem. Maska działa silnie antybakteryjnie. Sprawdziłam na własnej skórze. Stosuję ją raz na 1-2 tyg aby utrzymać efekt gładkiej buźki :)

awatar
marcys000 napisała:
2014-05-12 17:08:28
Bardzo fajne efekty są po tym zabiegu.

przeczytaj wszystkie komentarze (+)
Zabiegi wg wskazań

14-10-06OoZ_baner_small (2)
Galeria produktów

Najnowsze kosmetyki


 
Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2018 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie