Zarejestruj / Zaloguj
Masaż kolagenowy - odmłodzenie skóry

masaż kolagenowy

Masaż kolagenowy jest zabiegiem, który wspomaga i uruchamia procesy regeneracyjne w skórze. Masaż przy użyciu serum kolagenowego pozwala na wielopoziomowe oddziaływanie na nią. Serum doskonale nawilża skórę, łagodzi podrażnienia, a przede wszystkim stymuluje odbudowę struktur kolagenowych w niej.


Oprócz relaksu oraz ogólnego rozluźnienia człowieka masaż kolagenowy zapewnia:
 - szybki efekt odmłodzenia skóry,
 - poprawę wyglądu oraz kondycji skóry,
 - wspomaga odbudowę siatki włókien kolagenowych,
 - odstresowanie skóry,
 - głębokie nawilżenie,
 - wygładzenie skóry,
 - wsparcie procesów regeneracyjnych zachodzących w skórze,
 - skóra staje się wypoczęta, sprężysta i elastyczna.

Czym jest kolagen?
Włókna kolagenowe, to białka, które odpowiadają za jędrność skóry. Niestety włókna kolagenowe ulegają wiotczeniu już po 25 roku życia człowieka. Ponadto, skóra stopniowo przestaje produkować tego rodzaju białka. Rezultatem słabnięcia włókien kolagenowych jest wiotczenie skóry, zaczynają pojawiać się na niej zmarszczki, a procesy starzenia zaczynają zachodzić szybciej. Ponadto, kolagen ma zdolności do wiązania wody, stąd widoczna poprawa wyglądu skóry po jego zastosowaniu.

Masaż kolagenowy – dla odpoczynku skórze
Szybki tryb życia, stres, promieniowanie słoneczne, zanieczyszczenia środowiska znacznie przyspieszają starzenie skóry. W związku z powyższym, co raz częściej pierwsze oznaki starzenia widać u ludzi już w wieku 25 lat, zwłaszcza u nastolatków często opalających się w solariach. W celu pomocy skórze w odzyskaniu dawnej jędrności oraz sprężystości warto jest poddać się serii zabiegów odmładzających na bazie kolagenu. Jednym z tych zabiegów jest masaż kolagenowy, który odpręża i działa w głębi skóry. Jest on doskonałym sposobem na uzupełnienie niedoboru kolagenu w skórze.
Zabieg jest bezpieczniejszy od zastrzyków, ponieważ nie narusza skóry. Masaż kolagenowy może być stosowany regularnie lub od czasu do czasu. W przypadku jednorazowego zastosowania efekt jest widoczny i krótkotrwały. Natomiast, gdy wykona się cykl 5 zabiegów, to jest duża szansa na osiągnięcie długotrwałych efektów ujędrnienia skóry.
Masaż kolagenowy rozluźnia skórę i poprawia w niej krążenie krwi. Skóra staje się bardziej dotleniona i zaczyna oczyszczać się z zanieczyszczeń. Mechaniczny masaż wykonywany przez kosmetyczkę potęguję efekty działania kolagenu.

Masaż kolagenowy – orientacyjny koszt zabiegu
Masaż kolagenowy twarzy kosztuje około 300 – 500 PLN.
Komentarze (7)

awatar
~Paweł napisał:
2016-12-01 18:11:32
Polecam Kolagen Naturalny - naszej polskiej firmy Souvre :) Szczegóły na temat samego kolagenu na mojej stronie http://pawelrykowski.wixsite.com/kolaskin lub na na moim Facebooku /masazystapl Zapraszam :)

awatar
barbaraa40 napisała:
2016-05-29 15:15:43
Zawsze używałam kremów z kolagenem, ale o masażu kolagenowym słysze po raz pierwsy . Ciekawy artykuł.

przeczytaj wszystkie komentarze (+)
Zabiegi wg wskazań

14-10-06OoZ_baner_small (2)
Galeria produktów

Najnowsze kosmetyki


 
Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie