Zarejestruj / Zaloguj
Epilacja laserem diodowym Light Sheer okolic bikini

epilacja okolic bikini

 

Mankamentem niektórych laserów służących do trwałej epilacji włosów jest to, że nie mogą być one stosowane na wrażliwych obszarach ciała. Laser diodowy Light Sheer rozwiązał problem niechcianego owłosienia nawet na bardzo wrażliwej skórze, dzięki zastosowaniu końcówki chłodzącej, która skutecznie obniża temperaturę skóry podczas zabiegu.

 Laser diodowy z wbudowaną końcówką chłodzącą – wskazania do zabiegu
Na zabieg laserowego usuwania owłosienia może zgłosić się każdy, kto pragnie trwale pozbyć się nieestetycznego owłosienia w okolicach bikini.

Laser diodowy z wbudowaną końcówką chłodzącą - epilacja okolic bikini - przygotowanie do zabiegu
Przed zabiegiem usunięcia włosów laserem nie wolno opalać się. Skóra przez około 3 – 5 tygodni powinna być chroniona przed nadmierną ekspozycją na promienie słoneczne. Na około 3 -5 tygodni przed epilacją laserem nie powinno się:
- opalać na słońcu lub w solarium,
- depilować włosów mechanicznie (depilatorami, woskiem, pęsetą lub innymi metodami).
Bezpośrednio przed zabiegiem obszar poddawany działaniu światła lasera powinien być dokładnie ogolony (żyletką).

Laser diodowy z wbudowaną końcówką chłodzącą  - epilacja okolic bikini - przebieg zabiegu
Okolice bikini są bardzo wrażliwą częścią ciała. Procedura usuwania z nich włosów trwa około 1 godziny i niektóre kobiety odczuwają podczas niego dyskomfort. W celu jego całkowitego wyeliminowania można zastosować krem znieczulający. Zwykle potrzeba jest wykonania około 3 – 5 zabiegów w odstępach 8 tygodniowych, żeby pozbyć się wszystkich włosków. Jedynie osoby z ciemną karnacją lub z bardzo wrażliwą skórą mogą wymagać większej liczby zabiegów o 1 do 2 sesji.

Laser diodowy z wbudowaną końcówką chłodzącą - epilacja okolic bikini - po zabiegu
Skóra goi się około 2 – 6 dni po zabiegu. W tym okresie widoczne może być zaczerwienie, niewielki obrzęk oraz resztki włosków. Po kolejnych zabiegach skóra goi się znacznie szybciej. Włosy wypadają przez około 14 dni z obszaru poddanego naświetlaniu. Jeśli są one bardzo grube to ich wypadanie może przedłużyć się do 3 tygodni. Warto jest być świadomym faktu, iż bezpośrednio po zabiegu skóra nie jest gładka, gdyż dopiero po 2 – 3 tygodniach włoski całkowicie wypadną i dopiero wtedy można cieszyć się efektami.

Orientacyjny koszt zabiegu 150 – 400 PLN (często podczas zabiegu oprócz włosów z okolic bikini usuwa się również owłosienie pomiędzy pośladkami).
Zobacz, gdzie można wykonać ten zabieg:MmmESTETICO ESTETICO Gabinet Medycyny Estetycznej
Łódź, Kopernika 67/69
klinika@estetico.pl http://www.estetico.pl
MmmESTETICO ESTETICO Gabinet Medycyny Estetycznej
Łódź, Kopernika 67/69
klinika@estetico.pl http://www.estetico.pl
MmmESTETICO ESTETICO Gabinet Medycyny Estetycznej
Łódź, Kopernika 67/69
klinika@estetico.pl http://www.estetico.pl
rozwiń listę (+)

Komentarze (2)

awatar
~kasiulka2106 napisał:
2010-04-22 17:40:05
Jestem już po drugim zabiegu, a niedługo wybieram się na 3. Fakt zabiegi są bolesne, ale efekt niesamowity;) Polecam każdemu zainwestować w swój wygląd i wybrać się na taką epilację.

awatar
kasiulka2106 napisała:
2010-01-26 18:37:58
niedługo zamierzam wypróbować ten zabieg, ciesze się że są takie artykuły, które mogą pomóc w wyborze odpowiedniej metody depilacji

 
Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie