Zarejestruj / Zaloguj
Chcesz się pozbyć niedoskonałości? Zrób to zimą!

Jeśli myślisz o poprawie swojego wyglądu, borykasz się z problemami skórnymi lub chcesz wyglądać świeżo i zdrowo na wiosnę, pamiętaj, że właśnie teraz jest najlepszy czas na wszelkie zabiegi i kuracje! Sprawdź, jakie nieinwazyjne, bezpieczne i skuteczne sposoby pozwolą poprawić jędrność twojej skóry, spłycić bądź całkowicie usunąć zmarszczki lub zniwelować trądzik.Efekt stosowania kosmetyków przeciwko starzeniu się skóry, o działaniu ujędrniającym czy wygładzającym zazwyczaj nie jest wystarczająco satysfakcjonujący, z kolei ingerencja chirurga plastyka niesie za sobą pewne ryzyko powikłań. Alternatywą dla obu metod mogą być zabiegi z wykorzystaniem lasera, pozwalające skutecznie odmłodzić się bez użycia skalpela. Pośród laserowych metod odmładzania, coraz więcej zwolenników zyskuje laserowy endolifting twarzy.
 

Czym jest endolifting?
To terapia, która szybko i skutecznie pozwala na poprawę jędrności skóry oraz odmłodzenie i spłycenie zmarszczek, a także usunięcie przebarwień czy popękanych naczynek. Światło lasera jest kierowane zarówno na zewnętrzne jak i wewnętrzne warstwy skóry.
Zabieg polega na działaniu promieni lasera o różnej energii fal w okolicach skóry twarzy, dekoltu, szyi, bądź ramion na różnych głębokościach skóry, powodując kurczenie się kolagenu na całej grubości tkanek. Skuteczność i efekty widoczne już po pierwszym zabiegu sprawiają, że laserowy endolifting twarzy Fotona 4D staje się alternatywną z jednej strony dla kremów i preparatów, z drugiej zaś dla wszelkiego rodzaju substancji wypełniających i interwencji chirurgicznych. Zabieg nie tylko jest nieinwazyjny, ale także bezpieczny dla wszystkich rodzajów skóry i praktycznie bezbolesny. Warto zapisać się na zabiegi laserowe w okresie jesienno-zimowym, tak aby nie narażać wrażliwej skóry na promieniowanie UV, a co za tym idzie podrażnienia i przebarwienia.

Jeden laser na wszystkie problemy?

Laser Fotona 4D nie bez powodu jest obecnie najnowocześniejszym laserem medycznym. Nie ogranicza się bowiem tylko do leczenia problemów estetycznych jak zmarszczki czy bruzdy, ale ma także bardzo bogate działanie niwelujące, a nawet usuwające takie problemy jak:
•    trądzik i blizny potrądzikowe,
•    rumień,
•    brodawki,
•    grzybica paznokci,
•    żylaki i hemoroidy,
•    chrapanie,
•    problemy intymne,
•    pęknięte naczynka.
Wielość zastosowań sprawia, że jest to system niezwykle innowacyjny i wygodny.

Listę certyfikowanych gabinetów w całej Polsce, wykorzystujących urządzenia BTL Estetyka można znaleźć na: www.btlestetyka.pl/produkty/fotona/certyfikowane-gabinety.html
Komentarze (0)

 
Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie