Zarejestruj / Zaloguj
YOSKINE dla kobiet wiernych swoim ideałom

yoskine

Chcesz podążać własną ścieżką? Dokonujesz świadomych wyborów? Wytyczasz sobie cele i robisz wszystko, by je osiągnąć? Jeśli tak, wejdź na stronę marki kosmetycznej YOSKINE www.wiernaidealom.pl i poszukaj inspiracji do działania oraz motywacji do własnego rozwoju.Nowa witryna www.wiernaidealom.pl jest skierowana do kobiet, które chcą świadomie kierować własnym życiem. Zawartość strony, która jest sukcesywnie poszerzana, ma być dla nich inspiracją w codziennej drodze do celu oraz motywacją do poszukiwań i rozwoju osobistego.

Na start strony przygotowano specjalną aplikację E-maile do przyszłości, która ma wspierać kobiety w ich postanowieniach. Dzięki niej można spisać swoje cele w e-mailu i wysłać je do… siebie samej. Wiadomość wróci do nadawcy w wyznaczonym przez niego dniu w przyszłości. Każda autorka listu ma wtedy okazję sprawdzić, czy udało jej się zrealizować wszystkie postanowienia. E-maile do przyszłości to przyjemne z pożytecznym: z jednej strony zabawa, a z drugiej prawdziwa motywacja do działania.

Wkrótce na stronie internautki znajdą również sylwetki kobiet, które dzięki swojej determinacji i wierności sobie w pełni się realizują. Wchodząc na www.wiernaidealom.pl można także dowiedzieć się, na jakich kursach i warsztatach warto pielęgnować swoje pasje oraz gdzie zadbać o swój rozwój.

 Na www.wiernaidealom.pl będzie także wiele możliwości do wygrania atrakcyjnych nagród – luksusowych kosmetyków YOSKINE oraz darmowego udziału w wybranych warsztatach i kursach. Zapraszamy!
Marka YOSKINE chce wspierać kobiety wierne swoim ideałom, które pragną konsekwentnie podążać własną drogą, szukają inspiracji, wytyczają sobie w życiu cele i dążą do ich realizacji.

Artykuł nadesłany przez właściciela serwisu, firmę Dax Cosmetics Sp. z o.o.
Komentarze (2)

awatar
helixpomatia napisała:
2013-04-01 16:34:12
Używam kosmetyków tej firmy. Wprawdzie od niedawna i jest to krem na noc oraz peeling, ale już teraz jestem z tych kosmetyków bardzo zadowolona, krem jest bardzo lekki, ma przyjemny zapach i dobrze się wchłania.Peeling jest rewelacyjny, super czyści wszelkie zanieczyszczenia, pozostawia twarz gładką. Może nie nadaje się do wrażliwej twarzy, ale wiadomo jak jest z delikatną skórą. Potrzebuje specjalnego traktowania.

awatar
fruu napisała:
2011-02-20 12:22:17
Taka strona internetowa jako element promocji linii kosmetyków to bardzo fajny pomysł. Moje wrażenia po odwiedzeniu www.wiernaidealom.pl są raczej pozytywne, choć uważam, że powinna być ona częściej aktualizowana.

zobacz też:
 
Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2018 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie