Zarejestruj / Zaloguj
Hylaform - dla wiecznej młodości

hylaform wypelniacz

Hylaform został zatwierdzony przez amerykańskie stowarzyszenie FDA, jako środek do wypełniania zmarszczek. Może być on stosowany do wszystkich rodzajów załamań skóry.
Zdrowa, młoda skóra zawiera kilka ważnych składników, które pomagają utrzymać ją w dobrej kondycji, jednym z nich jest właśnie kwas hialuronowy. Pomaga on utrzymywać objętość skórze poprzez wysoką zdolność do absorbcji i wiązania wokół siebie dużej ilości cząsteczek wody.


W raz z upływem czasu kwas hialuronowy w skórze człowieka zaczyna zanikać. W rezultacie tego procesu skóra traci swą elastyczność i pierwsze oznaki starzenia pojawiają się na niej. Dzięki wstrzyknięciu Hylaform’u można tymczasowo uzupełnić braki kwasu hialuronowego. Zastrzyki w warstwę śródskórną zapewniają zwiększenie objętości skóry, a tym samym wygładzenie zmarszczek oraz wszelkich jej załamań.

Hylaform – ogólna charakterystyka wypełniacza
Wypełniacz Hylaform jest preparatem powstałym na bazie kwasu hialuronowego, pozyskanego z tkanki grzebienia kogutów, specjalnie do tego hodowanych. Plusami użycia tego wypełniacza jest:
- brak potrzeby wykonania testów alergicznych przez pacjenta/kę;
- zabieg jego iniekcji jest stosunkowo szybki i żaden okres rekonwalescencji po nim nie jest potrzebny;
- następowanie natychmiastowych efektów po jego wstrzyknięciu;
- występowanie minimalnych skutków ubocznych w postaci delikatnych siniaków, obrzęków i nieznacznego zaczerwienienia;
- jego naturalny skład powoduje, iż preparat całkowicie się w ciało człowieka.

Hylaform – efekty zabiegu
Efekty zabiegu utrzymują się przez okres od 3 – 9 miesięcy. Czas działania kwasu hialuronowego w skórze człowieka, zależy głównie od jego indywidualnych predyspozycji oraz stylu życia. Efekty zabiegu są bardzo naturalne. Głębokie zmarszczki ulegają zmniejszeniu, zaś ich powierzchniowa odmiana zostaje wygładzona. Ponadto, cala twarz odzyskuje młodzieńczy kontur oraz skóra nabiera ładnego kolorytu.

Hylaform – skutki uboczne
Obstrzykiwanie skóry specjalnie opracowanymi preparatami jest uważane za bardzo bezpieczną procedurą. Zwłaszcza, jeśli wypełniacz całkowicie wchłania się w ciało człowieka. Niemniej jednak rozważając zabieg iniekcji Hylaform’u należy mieć świadomość ewentualnych skutków ubocznych, które mogą się pojawić. Należą do nich m. in.:
- zaczerwienienie,
- obrzęk,
- swędzenie,
- ból,
- powstanie wyczuwalnych grudek pod skórą.

Hylaform – przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu
W celu zminimalizowania ewentualnego prawdopodobieństwa wystąpienia stwardnień lub powstania grudek, zabiegu nie należy wykonywać u osób:
- ze skłonnościami do powstawania bliznowców,
- z zaburzeniami pigmentacji,
- uczulonych na składniku żelu wypełniającego.

Hylaform – orientacyjny koszt zabiegu
Koszt zabiegu zależy głównie od ilości zastosowanego preparatu, umiejętności i kwalifikacji lekarza oraz miejsca wykonywania go. Zazwyczaj cała procedura zamyka się w cenie 1.000 PLN. W Polsce wypełniacz nie należy do najpopularniejszych preparatów stosowanych w gabinetach.
Komentarze (1)

awatar
ROZZEN napisała:
2013-05-09 11:10:47
Taka metoda zabiegu ,też przynosi dobre efekty,ważne jest że podane jaka grupa osób nie powinna i nie może poddać się temu zabiegowi.

 
Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2018 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie