Zarejestruj / Zaloguj
Jaki zabieg mogę zastosować do usunięcia zmarszczek wokół oczu i ust? (Nie chcę nic wstrzykiwać.)

zmarszczki, usta, oczy

Obecnie dosyć powszechne jest stosowanie zabiegu, podczas którego obszar wokół ust oraz oczu jest poddawany działaniu mieszanki kwasów (kwasu mlekowego oraz trójchlorooctowego). Procedura jest bardzo bezpieczna, gdyż preparat peelingujący ma formę żelu monofazowego, który natychmiast przylega do skóry.


W związku z powyższym, nie ma ryzyka zmieszania się kwasu z błoną oka, czy też błonami wewnątrz jamy ustnej. Całą tajemnicą zabiegu jest odpowiednio dobrana mieszanka kwasów oraz specjalistyczny zestaw do ich aplikacji, który zapewnia komfort i bezpieczeństwo zabiegu.
Komentarze (1)

awatar
~Ausiak napisał:
2011-01-26 09:36:23
Myślę, że zależy jak zaawansowane są te zmarszczki. Możesz poddać się mezoterapii. Z tego co słyszałam najlepsze efekty daje niestety mezoterapia igłowa np. preparatem Mesolis lub systemem injection zamiast strzykawek. To wygląda jak taki pen - długopis. Poza tym kwas hialuronowy jest bezpieczny i daje dłuższe efekty od innych wypełniaczy.

 
Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie