Zarejestruj / Zaloguj
Surgilips - wypełniacz stworzony dla ust

surgilips korekta ust

Usta człowieka są niezwykle delikatną częścią twarzy człowieka. Wymagają one specjalnej pielęgnacji natłuszczania oraz nawilżania. Niejednokrotnie jednak usta tracą swoją objętość i zaczynają pojawiać się na nich zmarszczki. Ponadto, obszar skóry wokół nich zaczyna wiotczeć. W rezultacie usta tracą swój młodzieńczy kształt. Czasami przyczynami chęci odmiany ich wyglądu, są uwarunkowania genetyczne.

Człowiek rodzi się z małymi i cienkimi ustami, które ciężko jest skorygować nawet makijażem. Każdy ma prawo wyglądać pięknie i estetycznie, zwłaszcza jeśli dzięki dzisiejszej technice jest to łatwe do osiągnięcia.


Surgilips® - specjalna technologia dla ust
Opracowany w laboratoriach kwas hialuronowy Surgilips jest najsilniejszą substancją nawilżającą. Preparat jest oparty na stabilizowanym kwasie hialuronowym, co zapewnia długotrwały efekt jędrnych, nawilżonych ust.

 

Surgilips® - zastosowanie wypełniacza
Opisywany powyżej wypełniacz może być stosowany do:
- modelowania ust,
- powiększania ust,
- podnoszenia kącików ust,
- niwelowania tzw. zmarszczek palaczy (poprzecznych zmarszczek wokół linii brzegowej warg).

 

Surgilips® - głębokie nawilżenie
Na skutek starzenia usta odwadniają się oraz następuje duże zużycie kwasu hialuronowego w ich strukturze. Nawilżenie ust Surgilips’em jest niezbędnym zabiegiem w profilaktyce utrzymania jędrnej struktury warg. Iniekcja tego kwasu chroni przed skutkami upływu czasu.

 

Surgilips® - przebieg zabiegu
Lekarz przed wykonaniem nakłuć zazwyczaj proponuje pacjentowi zastosowanie kremu znieczulającego. Surgilips jest dystrybuowany w specjalnych ampułko-strzykawkach, co zapewnia pełną higienę zabiegu. Bezpośrednio po iniekcji lekarz delikatnie masuje okolicę ust, w celu prawidłowego rozprowadzenia preparatu.

 

Surgilips® - po zabiegu
Iniekcja preparatu nie jest inwazyjnym zabiegiem, pomimo tego mogą wystąpić pewne efekty uboczne, w postaci: małego krwiaka, obrzęku lub zaczerwienia. Powyżej wspomniane objawy zanikną samoistnie w ciągu kilku dni.
Przez kilka godzin po zabiegu powinno unikać się nadmiernych ruchów ust, jak również dotykania i masowania miejsc ostrzykiwanych. Należy również unikać promieni słonecznych oraz nadmiernego ciepła. Zalecana jest rezygnacja z odwiedzania solarium, czy też sauny przez około 3 dni po iniekcji.

 

Surgilips® - efekty zabiegu
Wstrzyknięcie preparatu poprawia:
- kształt ust,
- nadaje ładną definicję wargom,
- uwydatnia objętość ust,
- wygładza zmarszczki.
Po zabiegu usta niezależnie od wieku pacjenta/ki wyglądają ponętnie i młodo. Ponadto, odzyskują one koloryt. Powyżej wymienione efekty utrzymują się około 12 miesięcy. Zabieg nie wnosi drastycznych zmian na twarzy, wprowadza jedynie subtelną różnicę w wyglądzie.

 

Surgilips® - orientacyjny koszt zabiegu
Koszt zabiegu, przy zużyciu jednej ampułki, o pojemności 0,8 ml waha się w granicach 850 – 950 PLN

 
Komentarze (5)

awatar
~sad napisał:
2016-08-24 13:47:08
[url="http://www.qclinique.pl/"]http://www.qclinique.pl/[/url]
http://www.qclinique.pl/

awatar
olasdun napisała:
2014-12-13 17:55:35
przystępna cena i co najważniejsze długi efekt. polecam

przeczytaj wszystkie komentarze (+)
 
Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie