Zarejestruj / Zaloguj
Skuteczniejsza terapia naczyniowa dzięki laserowi o podwójnej długości fali

laser exel V

Laser Excel V firmy Cutera dzięki podwójnej długości fali wychodzi poza leczenie naczyniowe umożliwiając terapię szerszego spektrum wskazań, niż dotychczasowe wiodące systemy naczyniowe, w tym pulsacyjno-barwnikowe.Podwójna długość fali lasera 532 i 1064 nm to gwarancja zastosowań w terapii schorzeń i zmian takich jak teleangiektazja twarzy, naczyniaki płaskie, rozproszone zaczerwienienia i przebarwienia, żylaki kończyn dolnych, blizny czy nierówna tekstura skóry.

Szerokie zastosowanie lasera Excel V możliwe jest dzięki wyposażeniu go w innowacyjne rączki zabiegowe CoolviewTM i Genesis VTM. Pierwsza z nich umożliwia zarówno leczenie rozproszonego zaczerwienienia i zmian pigmentacyjnych, jak również naczyniaków płaskich, poikilodermii i żył kończyn dolnych. Unikalna nieablacyjna rączka Genesis VTM to z kolei możliwość leczenia niedoskonałości kolorytu i tekstury skóry, wygładzania drobnych zmarszczek, jak również leczenia grzybicy stóp.

Zabieg z użyciem lasera Excel V to także komfort dla pacjenta. Dzięki precyzyjnej regulacji temperatury obszar zabiegowy jest idealnie chłodzony, co wpływa nie tylko na bezpieczeństwo, ale i zadowolenia pacjenta w trakcie zabiegu.  
 

 
Komentarze (0)

 
Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie