Zarejestruj / Zaloguj
Maska żelowa na twarz - intensywnie nawilżyć skórę

maska żelowa

Maska żelowa na twarz pozwala intensywnie nawilżyć skórę i jest doskonałym dodatkiem wszelkich zabiegów kosmetycznych. Najczęściej jest stosowana po różnego rodzaju peelingach, kąpielach słonecznych oraz wizytach w saunie. Maski żelowe zawierają kolagen morski, arbutynę, witaminę C+E oraz kwas hialuronowy.Maska żelowa – zastosowanie
Maska żelowa jest swoistego rodzaju okładem o kształcie i wielkości dopasowanej do twarzy. Przed jej nałożeniem maski twarz danej osoby jest odpowiednio przygotowywana do przyjęcia odżywczo-nawilżającego okładu. Zazwyczaj w tym celu wykonywany jest peeling kwasami lub mikrodermabrazja. Po takich procedurach skóra jest przygotowana do położenia maski. Bezpośrednio przed jej umieszczeniem na twarzy kosmetyczka wykonuje masaż cyrkulacyjny i drenujący. Jest on wykonywanych w celach relaksacyjnych, odprężeniowych oraz kosmetyczno-pielęgnacyjnych. Poprawia on ukrwienie skóry, która dzięki niemu staje się młodsza i jędrniejsza. Masaż opiera się głównie na dokładanym i precyzyjnie dopracowanym uciskaniu skóry. Kosmetyczka rozpoczyna od łuków brwiowych, później przechodzi na skronie. Dwoma lub trzema środkowymi palcami masuje je spokojnie dwoma palcami i kilkukrotnie powraca w obie strony. Ruchy wykonuje bardzo powoli i uważnie. W kolejnej fazie kosmetyczka przemieszcza się na kości policzkowe, a następnie schodzi po obwodzie twarzy aż do brody. Rozpoczyna tam uciskanie skóry. Kciukiem dociska skórę do trzech palców środkowych dłoni. Następnie wykonuje masaż symetrycznie obiema rękami, zaczynając na brodzie, a następnie kolistymi ruchami na policzkach i kończy na skroniach.
Po powyżej opisanej procedurze kosmetyczka przechodzi do nałożenia maski, a później do przykrycia jej przeźroczystą folią.

Maska żelowa – stopniowe nawadnianie skóry
Nowoczesne maski żelowe oparte są o głęboko nawilżające składniki typu hydrożel GammaPGA, kwas hialuronowy, kolagen morski oraz inne substancje odżywcze. Maska żelowa podczas działania uwalnia powolny proces nawilżania oraz odżywiania skóry. Cząsteczki wody przenikają głęboko w warstwę właściwą skóry. Maska nakładana jest na około 40 minut, po tym czasie cząsteczki wody bardzo głęboko przenikają w głąb skóry.
Stosowany w maskach hydrożel GammaPGA nie jest jedynie składnikiem nawilżającym, ale jest również „przewodnikiem” dla innych aktywnych składników. Taka nowa formuła pozwala na uzyskanie podwójnego lub nawet potrójnego efektu nawilżenia.

Maska żelowa – efekty zabiegu
Zastosowanie maski żelowej pozwala na głębokie nawilżenie skóry. Systematyczne stosowanie maski może doprowadzić do:
- wygładzenia skóry,
- wyrównanie kolorytu skóry,
- uzyskania młodszego, ładniejszego wyglądu twarzy,
- nawilżenia skóry,
- uelastycznienia wiotkiej skóry.

Maska żelowa – orientacyjny koszt zabiegu
Nałożenie maski żelowej kosztuje około 100 – 200 PLN.
Komentarze (4)

awatar
bb26 napisała:
2013-06-24 18:45:09
Czytając opis muszę koniecznie sprawdzić jej działanie na swojej skórze

awatar
~ROZZEN napisał:
2011-08-17 13:52:24
Ja mam cerę mieszaną i przestrzegam pewnych zasad: do mycia twarzy nie używam wody
i mydła,nie stosuję preparatów odkażających na bazie alkoholu,nie usuwam zaskórniaków
ani krostek palcami,nie jem ostrych przypraw ani używek,i nie stosuję pelingów ziarnistych.Polecam bardzo dobrą wypróbowaną maseczkę : 2 łyżki mąki 1 łyżka miodu
dodać ciepłą herbatę rumiankową mieszać aż powstanie masa położyć na twarz na 15 minut,po czym zmyć wodą.Wowczas jest cera wygładzona i oczyszczona.Używam również kremu ktory świetnie nawilża i matuje Skin Mood Dr.Ireny Eris.

przeczytaj wszystkie komentarze (+)
Zabiegi wg wskazań

14-10-06OoZ_baner_small (2)
Galeria produktów

Konkurs

 
Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2018 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie