Zarejestruj / Zaloguj
Lampy kolagenowe - seanse młodości

lampy kolagenowe

Drogie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej nie są na każdą kieszeń. W ostatnich latach opracowano najbardziej spektakularne rozwiązania z branży solaryjnej. Wyznaczyły one nowe trendy i kierunki rozwoju salonów solarium na całym świecie.



Obecnie producenci łóżek solarium zastosowali zaskakującą, absolutnie nowatorską i niebanalną technologię zastosowania tzw. lamp kolagenowych. Nowe urządzenia tzw. kolaria to całkowicie zaskakujące połączenie terapii świetlnej i naświetlania światłem ultrafioletowym. Innowacyjne połączenie lamp kolagenowych i naświetlania światłem ultrafioletowym zapewnia młodzieńczą świeżość i atrakcyjną opaleniznę. Włókna kolagenowe odpowiedzialne są za elastyczność skóry.

Kolagen jest podstawowym białkiem budującym skórę. Odgrywa on kluczową rolę w tworzeniu naturalnego rusztowania dla komórek, tkanek oraz innych organów człowieka. Obrazowo ujmując, gdyby nie kolagen to ciało ludzkie po prostu rozpadłoby się. Ponadto, kolagen jest białkiem, które zapewnia skórze siłę, wytrzymałość. Jest on również odpowiedzialny za jej gładkość, młodzieńczy (pełny) wygląd.

Wraz z wiekiem zapasy kolagenu ulegają zmniejszeniu i stwardnieniu, a tym samym zmniejsza się ich elastyczność. Ciało człowieka w skutek niedoboru kolagenu zaczyna się szybciej starzeć i pojawia się ogólne osłabienie tkanki łącznej oraz mięśni. Osłabienie struktur kolagenowych objawia się pojawieniem zmarszczek na skórze, zwłaszcza na twarzy i dekolcie.

Okazuje się, że można stymulować komórki w skórze, które produkują włókna kolagenowe – niezbędne do polepszenia kondycji skóry. Proces ten zachodzi w ścianach naczyń krwionośnych, a wywoływany jest falami świetlnymi.

Seans w łóżku z lampami kolagenowi może przynieść następujące efekty:
 - stymulować komórki do produkcji kolagenu,
 - polepszyć zdolność skóry do pobierania tlenu,
 - polepszyć zdolność skóry do wydalania toksyn.

Łóżka z lampami kolagenowymi zazwyczaj mają wbudowane dwie opcje:
- jedną terapeutyczną polegająca na naświetlaniu tylko lampami kolagenowymi;
- drugą opcję łączącą terapeutyczne naświetlanie lampami kolagenowymi z opalającym światłem ultrafioletowym.
Przy czym warto mieść na uwadze, iż opalając się w łóżku z lampami kolagenowymi, aby mieć równą opaleniznę konieczne jest przemieszczanie się na łóżku podczas trwania seansu. W łóżkach tych, bowiem na przemian ułożone są lampy emitujące światło ultrafioletowe z lampami kolagenowymi.




Komentarze (6)

awatar
ROZZEN napisała:
2012-08-21 12:42:59
Nie można z takiego założenia wyjść,że jedzenie nia ma sensu i.t.d gdyby tak było ludzie by z głodu poumierali,zabiegi kosmetyczne to jest kuracja dla skóry,że różne są osoby i różnie dbają pielęgnację na pewno zależy każdemu żeby wyglądać jak najlepiej.

awatar
~Hanna napisała:
2011-12-03 21:19:43
Witam, zastanawialam sie czy jes szansa na poprawienie sie kondycji mojej skory po zastosowaniu naswietlania lampami kolagenowymi. Czy skorzystac z okazji darmowego dostepu . Mam 52 lata, ale moja skora nie jest w najgorszym stanie. Mam nadzieje, ze po pewnym czasie stosowania naswietlan bedzie lepiej. Nie wiem tylko, czy jest jakies ograniczenie czasu stosowania zabiegow. Nie znalazlam nigdzie informacji na ten temat.

przeczytaj wszystkie komentarze (+)
Zabiegi wg wskazań

14-10-06OoZ_baner_small (2)
Galeria produktów

Najnowsze kosmetyki


 
Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie