Zarejestruj / Zaloguj
Nici hialuronowe - błyskawiczny lifting twarzy

nici hialuronowe

W skórze zachodzą nieustanne procesy starzenia, które wpływają na kondycję skóry. Na skutek współdziałania czynników zewnętrznych, jak i wewnętrznych zmian zachodzących w organiźmie, kondycja skóry ulega znacznemu pogorszeniu. Traci ona, bowiem swoją dawną elastyczność, jędrność oraz zdolność do regeneracji. W początkowej fazie starzenia skóry, kiedy widać pierwsze oznaki utraty jej jędrności można im skutecznie zapobiec.Dotychczas novum na rynku kosmetycznym był ekskluzywny zabieg implantacji złotych nici, które tworzą pod skórą swoistego rodzaju stelaż podtrzymujący wiotczejące mięśnie. W miejscu wszczepienia nici zostaje zbudowana sieć naczyń krwionośnych. W rezultacie dochodzi do poprawy ukrwienia skóry, a zarazem jej dotlenienia oraz odżywienia. Dodatkowy wszczepione złoto stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, co daje efekt naturalnego podniesienia skóry. Koszt implantacji jednej nitki sięga nawet 1.000 – 1.300 PLN, a zabieg często wymaga użycia ponad 6 nitek.

Obecnie na rynku pojawił się relatywnie tańsza procedura, a mianowicie wszczepienie nici hialuronowych. Procedura polega na wszczepieniu za pomocą mikrokaniuli wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego. Sposób jego iniekcji przypomina bardzo wprowadzanie złotych nici.
Wszczepienie nici hialuronowych to zabieg całkowicie nieinwazyjny. Wprowadzany mikrokaniulą preparat zawiera środki, które niwelują wszelki ból. Cały zabieg trwa ok. 20 – 30 minut i przynosi natychmiastowe efekty w postaci liftingu owalu twarzy. Dodatkowo za pomocą procedury można:
-    wyszczuplić owal twarzy,
-    zaokrąglić policzki,
-    unieść kąciki ust,
-    unieść kąciki oczu,
-    unieść kąciki brwi.
Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić lekka opuchlizna i zaczerwienienie, które zanikają po kilku godzinach.

Orientacyjny koszt zabiegu: 1.200 – 3.000 PLN.
Komentarze (1)

awatar
ROZZEN napisała:
2013-05-03 07:52:51
Błyskawiczny lifting twarzy to nie chciałabym mieć,przejść takie katusze wprowadzenia nici do twarzy,jest tyle wspaniałych obecnie metod,że jest wybór.

Zabiegi wg wskazań

14-10-06OoZ_baner_small (2)
Galeria produktów

Najnowsze kosmetyki


 
Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie