Zarejestruj / Zaloguj
Beauty Defect Repair - nowa technologia, nowe możliwości

beauty defect repair

Nie podlega wątpliwości, iż niemalże każdy dąży do jak najdłuższego utrzymania skóry w dobrej kondycji. Zadbana skóra to sukces i bilet do przedłużenia młodości. Pielęgnacje twarzy można w istocie porównać do treningu ciała – racjonalna dieta i ćwiczenia zawsze w pewnym stopniu wpłyną na podtrzymanie ładnej sylwetki nawet po 60 roku życia. Podobnie jest ze skórą.Jej odpowiednia pielęgnacja oraz racjonalnie zaplanowane dozowanie substancji aktywnych adekwatnie do upływających lat może przynieść efekty w przedłużeniu młodości.

Obecnie rozwój nauki oraz techniki pozwolił na opracowanie szeregu technik odmładzania skóry bez jakiejkolwiek ingerencji chirurga plastycznego. Wczesna reakcja na nieodwracalne zmiany na skórze oraz adekwatnie do nich dobrane zabiegi medycyny estetycznej potrafią zdziałać bardzo dużo w walce z nieubłaganie upływającym czasem.
Beauty Defect Repair to jeden z zabiegów, który można odnaleźć w bogatej ofercie wielu salonów medycyny estetycznej. Jest to zabieg, który gwarantuje dogłębną penetrację skóry i ułatwienie przenikania do niej aktywnych substancji.

Zabieg BDR (Beauty Defect Repair) trwa ok. 1,5 – 2 godzin. Procedura jest miła i bardzo odprężająca. Polega na pobudzaniu skóry przez sterylne mikro-igiełki znajdujące się na głowicy urządzenia. Dzięki nim skóra chłonie niczym gąbka aplikowane na nią substancje aktywne. Proces wywoływany przez BDR to mikroperforacja, która oddziałuje na pobudzenie skóry do czynności regeneracyjnych. Głowice używane podczas zabiegu są jednorazowego użytku, co czyni je bardzo bezpiecznymi dla osoby poddawanej zabiegowi. BDR nie uszkadza skóry ani nie wpływa na zachwianie równowagi procesów w niej zachodzących. Substancje wprowadzane do skóry podczas zabiegu to m.in. kwas hialuronowy, kwasy owocowe, mikroelementy, witaminy etc.

Beauty Defect Repair - efekty
Do głównych rezultatów procedury można zaliczyć m.in:
- skuteczną regenerację oraz odmłodzenie skóry,
- dotlenienie skóry,
- pobudzenie skóry do produkcji kolagenu i elastyny,
- likwidację zmarszczek i uszkodzeń skóry,
- przyspieszenie krążenia krwi i limfy,
- wzmocnienia skóry,
- zwiększenia absorpcji innych kosmetyków,
- rozświetlenia skóry i nadania jej młodzieńczego wyglądu,
- poprawę owalu twarzy,
- poprawę kondycji skóry w okolicach oczu.
Powyżej wymienione efekty zabiegu BDR można zauważyć już po jednym zabiegu. Niemniej jednak są one bardziej zauważalne i trwalsze po systematycznie wykonywanych zabiegach.

Beauty Defect Repair - orientacyjny koszt zabiegu
Orientacyjny koszt zabiegu (uzależniony od podawanych substancji aktywnych): 250 – 350 PLN.
Ten zabieg możesz wykonać w:
Komentarze (0)

Zabiegi wg wskazań

14-10-06OoZ_baner_small (2)
Galeria produktów

Najnowsze kosmetyki


 
Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie