Zarejestruj / Zaloguj
Laser pixel - przełomowa walka ze zmarszczkami

laser pixel

Obecnie zabiegi tzw. fotoodmładzania oraz resurfacingu stały się bardzo popularne. Polegają one na odnowie i regeneracji skóry światłem lasera. Wcześniej laser stosowany był tylko podczas zabiegów chirurgicznych, gdyż mocna wiązka światła odparowywała skórę do jej warstwy właściwej. W rezultacie na skórze pojawiała się rana, która wciągu 7-14 dni ładnie goiła się.
 Laserowe odmładzanie za pomocą nowoczesnej technologii pixelowej jest bezbolesną metodą niwelowania zmarszczek oraz wygładzania skóry. Do bezdyskusyjnych zalet zabiegu należy krótki okres rekonwalescencji, precyzja i jego bezpieczeństwo, niezwykła skuteczność oraz relatywnie niska cena. Zabieg laserem pixel’owym może być stosowany jako jednorazowa procedura lub jako terapia, która powinna być wykonywana w liczbie 4-5 zabiegów, co 2-4 tygodnie.


Laser pixel – technologia wykorzystywana podczas zabiegu

Laser pixel jest unowocześnionym laserem Er:YAG’owym. Technologia Pixel polega na zastępowaniu jednej wiązki laserowej zespołem mikro wiązek. Obrazowo ujmując wiązki te wyglądają na skórze, jak kwadratowe pola malutkich punkcików, tak jakby ktoś delikatnie ponakłuwał skórę cienką igiełką. Mikro wiązki kontrolują głębokość penetracji skóry przez laser i działają bardzo równomiernie oraz mało inwazyjnie.

Laser pixel – efekty zabiegu
Bezpośrednio po zabiegu skóra jest zaczerwieniona i może wystąpić lekki obrzęk. Powyżej wspomniane skutki uboczne mijają po około 48 godzinach. Wykonanie kilku serii zabiegu niwelującego zmarszczki laserem pixel przynosi efekty w postaci:
-    wygładzenia skóry,
-    niwelacji zmarszczek,
-    uelastycznienia skóry,
-    ujędrnienia skóry,
-    wyrównania kolorytu skóry,
-    niwelacji uszkodzeń skóry spowodowanych działaniem słońca.
Dzięki zastosowaniu lasera pixel dochodzi do szybkiego fotoodmłodzania, resurfacingu, poprawy kolorytu skóry oraz jej tekstury. Zabieg jest nieinwazyjny, ale może być wykonywany jedynie przez doświadczonego lekarza.

Laser pixel – orientacyjny koszt zabiegu
Koszt zabiegu laserowego resurfacingu wynosi około 850 PLN. Często cena ulega zmianie, jeśli dana osoba decyduje się na kilka serii naświetlania.
Komentarze (0)

Zabiegi wg wskazań

14-10-06OoZ_baner_small (2)
Galeria produktów

Najnowsze kosmetyki


 
Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie