Zarejestruj / Zaloguj
Andrzejkowe SPA

andrzejkowe spa

Magia Andrzejkowej nocy już wisi w powietrzu. Jakie masz plany na ten wieczór? Może warto podjąć decyzję „last minute” i wykupić Andrzejkowy pakiet w SPA. Dlaczego by nie wybrać się z ukochaną osobą lub nawet samotnie na uroczo zaaranżowany wieczór w najbliższym SPA.Można też wybrać się, gdzieś w piękne zakątki Polski, gdzie hotele SPA opracowały specjalne oferty łączące pełne odprężenie i świetną zabawę.

Moc magii Andrzejkowej nocy to dokonała wymówka na zakosztowanie „królewskich” zabiegów rozpieszczających ciało i duszę oraz na rozluźnienie zszarpanych nerwów podczas nocnej imprezy.

Przed szaleństwem świątecznych zakupów oraz corocznego „gorączkowego” planowania Gwiazdki, wyciszmy się, choć na chwilę i pozwólmy specjalistom wprowadzić się w niesamowity nastrój ukojenia i odprężenia.

Zazwyczaj w Andrzejkowej ofercie SPA można znaleźć unikalne zabiegi pielęgnacyjne na ciało na bazie naturalnych kosmetyków. Precyzyjnie dobrane rytuały piękna połączone są z działaniem aromaterapii oraz muzykoterapii.

Andrzejkowa noc w SPA zazwyczaj zaczyna się od krótkiej konsultacji kosmetycznej, podczas której goście sączą świeżo paloną kawę, grzane wino lub świeży sok z owoców. Podczas rozmowy ambasadorka SPA wyjaśnia, jakiego typu zabiegi proponuje i jakie korzyści płyną z ich wykonania.

Następnie goście mają czas na korzystanie z tzw. otwartego SPA, czyli sauny, basenów oraz siłowni. Później zapraszani są na rytuały piękna do zamkniętych gabinetów SPA.
Po tak owocnie spędzonym czasie odbywa się uroczysta kolacja, a następnie wszyscy goście zapraszani są na prawdziwą Andrzejkową imprezę w wróżbami i możliwością poznania swej przyszłości, przepowiedzianej przez wróżkę.

Rano, po przetańczonej nocy podawane jest śniadanie do łóżka oraz zaproszenie na krótki odświeżający ciało rytuał SPA – tak kończy się Andrzejkowe szaleństwo w SPA.
Komentarze (3)

awatar
ROZZEN napisała:
2013-11-28 14:05:22
Cudownie jest spędzić Andrzejki w SPA z ukochną osobą .Jest tyle wspaniałych atrakcji ,że to prawdziwa rozkosz dla ciała i duszy.

awatar
akinoom6 napisała:
2010-12-04 17:03:15
Świetny pomysł na niezapomniane Andrzejki w SPA, za rok na pewno wybiorę się na taki romantyczny seans z ukochanym :)

przeczytaj wszystkie komentarze (+)
Zabiegi wg wskazań

14-10-06OoZ_baner_small (2)
Galeria produktów

Najnowsze kosmetyki


 
Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie