Zarejestruj / Zaloguj
Dental Spa

dental spa

Dental Spa kliniki stomatologiczne, w których zabiegi z zakresu szeroko rozumianej stomatologii łączone są z zabiegami medycyny estetycznej i SPA.Denta Spa - ośrodki takie zaczęły lawinowo powstawać na świecie od 2003 roku, obecnie coraz częściej można je spotkać również w Polsce zarówno w dużych miastach, jak i małych miejscowościach, gdzie stanowią integralną część „kurortów” leczniczych.

Dental Spa można definiować, jako placówkę, która zapewnia wysokiej jakości leczenie stomatologiczne prowadzone przez wykwalifikowanych stomatologów oraz tradycyjne, jak i niekonwencjonalne zabiegi SPA oraz najskuteczniejsze procedury medycyny estetycznej.

Stomatologia Spa uwzględnia w swej ofercie zabiegi, które dotychczas nie były w ogóle kojarzone z leczeniem zębów, takie jak np.: mikrodermabrazja, refeleksologia, zastrzyki Botox, modelowanie konturu twarzy.

Placówki Dental Spa powstają w celu zapewnienia wysokiej jakości usług związanych z leczeniem zębów oraz maksymalnego odprężenia, często zestresowanych pacjentów. Podczas zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej bardzo często równocześnie przeprowadzane są procedury upiększające dłonie lub stopy. W trakcie procedur, kojarzących się większości ludziom z bólem proponowane są masaże relaksacyjne.

Dodatkowo placówki Dental SPA skupiają w jednym miejscu licencjonowanych/certyfikowanych specjalistów z różnych dziedzin, co pozwala skutecznie i szybko rozwiązać problemy z zębami oraz np. z pierwszymi oznakami starzenia.

Ośrodki Dental Spa gwarantują wykonywanie zabiegów na najwyższej jakości sprzęcie, którego innowacyjne rozwiązania pozwalają na maksymalizację satysfakcji pacjenta, przy jednoczesnej minimalizacji bólu i dyskomfortu. W ośrodkach Dental Spa stosowane są najbardziej zaawansowane techniki znieczulania, które przekonają do dentysty najbardziej „zatwardziałego dentofoba”. Przed podjęciem decyzji o wyborze kliniki stomatologicznej, warto jest zastanowić się nad pójściem do takiej placówki, która będzie w pełni spełniać oczekiwania danej osoby. Jeśli ktoś kompleksowo chce zadbać o zdrowie i estetykę uśmiechu przy jednoczesnym relaksie, to warto jest rozważyć atrakcyjną ofertę klinik Dental Spa.
Komentarze (3)

awatar
limonaa napisała:
2010-10-15 19:12:01
Z tego co wyczytałam to takie kliniki Dental Spa powstały już dość dawno, a dla mnie to jest zupełna nowość. Chętnie skorzystam z usług takiej kliniki.

awatar
efrel napisała:
2010-10-13 13:15:57
Rewelacyjny pomysł - jak już chodzić do dentysty to tylko w idealnych warunkach. A mówiąc o "dentofobach" - do się to wszystko załatwić pod pełna narkozą ??

przeczytaj wszystkie komentarze (+)
Zabiegi wg wskazań

14-10-06OoZ_baner_small (2)
Galeria produktów

Najnowsze kosmetyki


 
Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie