Zarejestruj / Zaloguj
Bożonarodzeniowe SPA

bożonarodzeniowe SPA

Nie masz planów na Święta Bożego Narodzenia? Brakuje Ci czasu na zorganizowanie prawdziwej Rodzinnej Gwiazdki dla swoich dzieci lub marzą Ci się kameralne Święta z ukochaną osobą, pełne niespodzianek? Charakter pracy zawodowej całkowicie paraliżuje Twoje życie i nie pozwoli Ci przygotować tradycyjnych Świąt? Chyba istnieje rozwiązanie Twoich problemów.Kurorty SPA, mieszczące się w uroczych zakątkach Polski, przygotowały specjalne oferty na Święta Bożego Narodzenia. Pakiety świąteczne zorganizowane są przez profesjonalistów i „dopięte są na ostatni guzik”. Zaproszenie na trzydniowe SPA przewiduje uroczystą Wigilię w rodzinnym gronie, wspólnie przyjęcie Świąteczne dla wszystkich gości z niespodziankami, Świąteczne zabiegi oraz imprezy dla najmłodszych. Wszystko zorganizowane i zaplanowane jest, tak aby zapewnić każdemu pewny komfort i rodzinną atmosferę.

Nie daj się oszaleć „świątecznej gorączce” i zapewnij sobie niezapomnianą Gwiazdkę w gronie najbliższych, w tym magicznym pełnym miłości i pojednania okresie. Ktoś może za Ciebie wykonać wigilijne potrawy i stworzyć atmosferę Gwiazdki dla dzieci. Ty będziesz miała czas na poczucie magii Świąt Bożego Narodzenia i słodko rozkoszować się lenistwem. Dodatkowo imprezy oraz zabiegi zorganizowane przez SPA serwis z całą pewnością mile wypełnią czas Twojej rodzinie, a Ty do pracy wrócisz piękna i odprężona. Czyż nie warto zrezygnować z „miejskich Świąt” za stołem i przed telewizorem, na rzecz zabiegów upiększających, Aqua SPA, masaży, kuligów, uroczych wycieczek i imprez dla dzieci.

Zazwyczaj świąteczne pakiety SPA obejmują:
 - kolację Wigilijną,
 - imprezę dla dzieci z udziałem Świętego Mikołaja,
 - poranną niespodziankę dla dzieci i dorosłych,
 - nieograniczoną dostępność do parku wodnego, różnych saun, siłowni, groty solnej, natrysków,
 - gry rodzinne (squash, bilard, kręgle),
 - wycieczki (np. kulig),
 - słodkie bufety,
 - zabawy dla dzieci,
 - seanse filmowe dla dzieci i dorosłych,
 - zabiegi upiększające,
 - zabiegi odprężające,
 - masaże,
 - zabiegi na twarz.

Daj się namówić na trochę luksusu i pozwól się wprowadzić w wyjątkową atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. W zaciszu hoteli SPA skoncentruj się na najbliższych i zagwarantuj sobie relaks oraz dobre samopoczucie.

Orientacyjny koszt Świątecznego pakietu SPA: 800 PLN od osoby.
Komentarze (2)

awatar
ROZZEN napisała:
2013-12-05 19:42:36
Są osoby samotne których stać finansowo jak również rodziny z dziećmi ,żeby pojechać do SPA na święta.Są bogate pakiety które oferują różne atrakcje,można wspaniale się zrelaksować w przyjemnej atmosferze.Ja w przyjemnej atmosferze spędzę święta w domu.Harmonogram pracy ustalam wcześniej ,każdy ma podzielone obowiązki i jest dobrze i przyjemnie.

awatar
megg napisała:
2010-12-23 11:01:35
Uwielbiam święta a wraz z nimi tą całą domową krzątaninę, rozgardiasz, zapach choinki i ogrom aromatów, które unoszą się w mojej kuchni. I chociaż taka propozycja spędzenia świąt kusi to raczej nie zdecydowałabym się na wyjazd do SPA w Boże Narodzenie. Ten krótki świąteczny czas pozwala mi spotkać się z rodziną, z przyjaciółmi. Poczuć bliskość drugiego człowieka, a tego w powyższej ofercie niestety zabrakło.

Zabiegi wg wskazań

14-10-06OoZ_baner_small (2)
Galeria produktów

Najnowsze kosmetyki


 
Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie