Zarejestruj / Zaloguj
Modelowanie pośladków implantami - rodzaje implantów

implanty pośladków

Ładne kształtne pośladki są atutem w wyglądzie kobiet. Ich wielkość oraz definicja są w dużym stopniu zdeterminowane genetycznymi uwarunkowaniami budowy ciała człowieka. Nawet odpowiednio dobrane ćwiczenia fizyczne oraz siłowe nie są w stanie w pełni wymodelować zgrabnie wystających pośladków.Kobiety decydują się na operację plastyczną powiększającą pośladki, wtedy gdy nie mogą same wymodelować upragnionego wyglądu. Ponadto plastyka pośladków polegająca na powiększaniu pośladków za pomocą implantów jest również stosowana w przypadku rekonstrukcji tej części ciała.
Obecnie obserwowane jest co raz większe zainteresowanie mężczyzn tego typu zabiegami.

 


Do najczęstszych powodów poddawania się tego typu zabiegowi zalicza się m.in.:
- chęć powiększenia pośladków,
- chęć przeprowadzenia korekty kształtu pośladków,
- rekonstrukcję utraconej części ciała,
- wymianę wcześniej włożonych implantów.

Modelowanie pośladków implantami jest dosyć inwazyjnym zabiegiem, który wymaga długiego okresu rekonwalescencji. Z licznych relacji pacjentek/ów pooperacyjnych wynika, iż pierwsze 7 dni po zabiegu są bardzo ciężkie i nie należą one do najprzyjemniejszych. Powiększanie pośladków implantami wymaga zdecydowanie dłuższego okresu rekonwalescencji, niż modelowanie ich za pomocą przeszczepu tkanki tłuszczowej lub iniekcji kwasu hialuronowego.
Implanty pośladków podczas operacji umieszczane są pod mięśniem pośladkowym wielkim i częściowo pod powięzią albo na mięśniu pośladkowym wielkim – są one wtedy podtrzymywane przez powięź. Pierwszy sposób umiejscowienia implantów wypełnia pośladki w górnej części, zaś drugi w ich dolnej części.

Implanty pośladków wypełnione są żelem silikonowym i dostępne są w trzech różnych profilach o podstawie okrągłej lub owalnej. Wymienione protezy mogą być używane do augmentacji pośladków lub w celach rekonstrukcji utraconych tkanek miękkich. Powłoka implantu zawiera trwały sprężysty i wysokoelastyczny żel silikonowy. Żel ten ma twardą konsystencję. Powierzchnia implantu może być gładka lub teksturowana.
W zależności od potrzeb pacjenta/ki włożone mogą być implanty:
- owalne gładkie,
- okrągłe gładkie,
- owalne teksturowane.

Czasami, w bardzo rzadkich przypadkach, pacjentki/ci po operacji nie są zadowolone z efektów operacji i powracają do chirurga z prośbą o usunięcie implantów. Niestety implanty można usunąć, ale powstałych blizn nie można całkowicie wyeliminować.
Ponadto, pomimo faktu, iż zabieg przyniósł bardzo dobre rezultaty i pacjent/ka jest bardzo zadowolona/y z jej wyników, po ok. 5-10 latach może zaistnieć potrzeba wymiany implantów na nowe, co powiązane jest z kolejną operacją plastyczną.

Operacja plastyczna zmiany kształtu pośladków - orientacyjny koszt zabiegu
Operacja plastyczna zmiany kształtu pośladków to koszt około: 8 000 – 12 000 PLN
(Planując operację zapraszamy do przeczytania kilku praktycznych porad w zakładce „Planując operację plastyczną”)
Komentarze (5)

awatar
scrabble napisała:
2015-10-20 10:45:42
Nie wiedziałam, że implanty pośladków trzeba wymieniać, tym bardziej tak szybko. Sama raczej bym się nie zdecydowała ale rozumiem, że dla kogoś może być to sporym kompleksem.

awatar
Dianka26 napisała:
2014-07-23 00:56:29
Nie rozumiem fenomenu operacji plastycznych na pośladki! Przecież w łatwy sposób (w kilka miesięcy) można samemu wypracować tę partię ciała!
Pomijając już fakt że będzie o wiele taniej i zdrowiej...

przeczytaj wszystkie komentarze (+)
Zabiegi wg wskazań

14-10-06OoZ_baner_small (2)
Galeria produktów

Najnowsze kosmetyki


 
Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie