Zarejestruj / Zaloguj
Liposukcja wzgórka łonowego

liposukcja wzgórka łonowego

Szeroko stosowany i bardzo skuteczny zabieg liposukcji może być również stosowany w sferze intymnych części ciała kobiety. Jego głównym celem jest redukcja tłuszczu. Dzięki temu stosunkowo mało inwazyjnemu zabiegowi, można na stałe pozbyć się komórek tłuszczowych z obszarów trudnych do odchudzenia tradycyjnymi metodami.Wzgórek łonowy jest szczególnie mało podatny na utratę tkanki tłuszczowej. Dieta i ćwiczenia, niestety w tym przypadku, nie wygrają z uwarunkowaniami genetycznymi.

Zabieg liposukcji pomimo swojej prostoty gwarantuje brak odrodzenia się komórek tłuszczowych w tych miejscach jej zastosowania.

 

Liposukcja wzgórka łonowego – technika zabiegu
Zabieg wykonywany jest w warunkach ambulatoryjnych w znieczuleniu miejscowym. Chirurdzy plastyczni najczęściej stosują technikę tumescencyjną, która sięga swą historią już 1985 roku. Dzięki długiej i cienkiej kaniuli, wprowadzanej przez kilkunasto milimetrowe nacięcie, dochodzi do znieczulenia nasiękowego skóry i tkanki podskórnej, gdzie znajdują się największe pokłady tłuszczu. Dzięki dużej ilości bardzo rozcieńczonych roztworów znieczulających, zobojętnionych dwuwęglanem sodu zabieg jest bezbolesny. Dodatkowo zastosowanie środka odkurczającego naczynia krwionośne obniża krwawienie tkanki skóry.
Tego typu zabieg trwa około 30 minut. Po dokładnym umyciu i odkażeniu miejsc poddawanych zabiegowi, lekarz podaje środek znieczulający. Gdy na obszarze, z którego ma być usunięty tłuszcz, pojawi się charakterystyczny obrzęk lekarz przechodzi do kolejnego etapu zabiegu. Podczas, którego jedną dłonią masuje intensywnie skórę, a drugą wprowadza kaniulę. Następnie dochodzi do odessania pokładów tłuszczu, etap ten wymaga od lekarza niezwykłej precyzji i wyobraźni. W efekcie postępowania chirurga, pacjent ma uzyskać piękny i w pełni satysfakcjonujący rezultat.

 

Liposukcja wzgórka łonowego – rekonwalescencja
Liposukcja wzgórka łonowego nie wiąże się z pozostaniem pacjenta w klinice, może on bezpośrednio udać się do domu. Zalecane jest noszenie specjalnej, uciskowej bielizny, która wpłynie pozytywnie na gojenie oraz rzeźbę obszaru poddanego zabiegowi. Ponadto, po około 14 dniach od zabiegu zaleca się stosowanie różnego rodzaju zabiegów relaksacyjnych typu masaże manualne, czy wodne.

 

Liposukcja wzgórka łonowego – przygotowanie do zabiegu liposukcji
Pacjentkom, które chcą się poddać liposukcji proponuje się miesięczny tryb przygotowania do zabiegu. W tym okresie kobieta może przejść na racjonalną dietę oraz stosować masaże, które zmobilizują tkankę tłuszczową. Chirurdzy również przepisują pacjentkom łagodne środki farmakologiczne, które obniżają ryzyko późniejszych komplikacji pozabiegowych.

 

Liposukcja wzgórka łonowego – komplikacje pozabiegowe
Zabieg liposukcji jest powszechnie uważany za zabieg bezpieczny, zwłaszcza jeśli jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Do niezwykle rzadkich komplikacji należą: infekcja, nieestetyczne zabliźnienie ranek, niekompletne usunięcie tłuszczu.
 

Liposukcja wzgórka łonowego – orientacyjny koszt zabiegu
liposukcja wzgórka łonowego 500 – 1000 PLN
Zobacz, gdzie można wykonać ten zabieg:MmmKnakiewicz_logo Chirurgia Plastyczna H. Knakiewicz
Wrocław, Rydygiera 30
knakiewicz@knakiewicz.com http://www.knakiewicz.com
MmmKnakiewicz_logo Chirurgia Plastyczna H. Knakiewicz
Wrocław, Rydygiera 30
knakiewicz@knakiewicz.com http://www.knakiewicz.com
MmmKnakiewicz_logo Chirurgia Plastyczna H. Knakiewicz
Wrocław, Rydygiera 30
knakiewicz@knakiewicz.com http://www.knakiewicz.com
rozwiń listę (+)

Komentarze (12)

awatar
~Dd napisał:
2015-09-11 15:37:40
W zadnej. Ta cena to jakas pomylka

awatar
~megi napisał:
2015-01-27 09:24:15
w ktorych klinikach mozna w tej cenie zrobic od 500-1000zl prosze o liste klinik ?

przeczytaj wszystkie komentarze (+)
Zabiegi wg wskazań

14-10-06OoZ_baner_small (2)
Galeria produktów

Najnowsze kosmetyki


 
Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie