Zarejestruj / Zaloguj
B-SIZER - poznać swój przyszły wygląd przed operacją

modelowanie ciała

Kobiety przed operacją plastyczną powiększania piersi nie wiedzą dokładanie jak będą wyglądały po zabiegu. Symulacje komputerowe wydają się być niewystarczające, gdyż dzięki ekranowi komputera nie można poczuć „swojego wyglądu”. Nie można poczuć ciężkości oraz objętości przyszłego biustu.
 B-sizer
stwarza możliwość wypróbowania, jaka wielkość biustu jest dla danej kobiety najbardziej odpowiednia. Jest to zewnętrzny system doboru wielkości piersi, który znacznie ułatwia podjęcie przez kobietę właściwej decyzji.
Dzięki plastycznej protezie można zobaczyć jak będzie wyglądać się po zabiegu i co więcej można poznać reakcje innych osób na zmianę wyglądu. Przyszły wygląd nie jest już wielką niewiadomą. B-sizer można nosić w biustonoszu przez wiele tygodni, żeby przyzwyczaić się do nowego wizerunku. Protezy uzupełnia się zewnętrzne samemu wodą za pomocą strzykawki dołączonej do kompletu. Można je nosić w biustonoszu nawet przez kilka tygodni.

Użycie B-sizer’a jest niezwykle proste, do jego wypełnienia stosuje się przegotowaną wodę wystudzoną do 30 – 35 °C. Następnie otwiera się zastawkę i napełnia strzykawkę wodą. Później końcówkę strzykawki wkłada się do zastawki i powoli wypełnia się protezę. Wodę należy dodawać do momentu osiągnięcia pożądanej wielkości. Gdy proteza osiągnie pożądany rozmiar należy upewnić się, że w protezie nie ma powietrza. Jeśli pojawi się tam bąbel powietrza, to należy go wypchnąć i zamknąć zastawkę.

Symulację przyszłego wyglądu można wykonać w domu, a sztuczną protezę zewnętrzną można nosić nawet przez kilka tygodni. Dzięki B-sizer’owi można w bardzo rzeczywisty sposób przekonać się, jaki wygląd osiągnie dana osoba po operacji. Ponadto można poznać opinie najbliższych osób, co do przyszłego wyglądu.
Lekarze przyznają, że właśnie po takiej symulacji wyglądu kobiety często zmieniają decyzję odnośnie rozmiaru przyszłego biustu.

Orientacyjny koszt zestawu: 70 – 100 PLN.
Komentarze (2)

awatar
ruda_kita napisała:
2010-04-10 11:38:15
dobre kliniki powinny cos takiego wypożyczać

awatar
elamorela napisała:
2010-04-09 13:17:47
Ciekawe czy taka proteza moze niechcąco uwolnić tą wodę,zapewne wygladało by to zabawnie ;D

Zabiegi wg wskazań

14-10-06OoZ_baner_small (2)
Galeria produktów

Najnowsze kosmetyki


 
Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie