Zarejestruj / Zaloguj
Modelowanie sylwetki za pomocą Vaser Lipo - ciało atlety

vaser lipo liposukcja

Proporcjonalnie ukształtowane ciało to niewątpliwie atut. Niestety nie dla każdego natura jest łaskawa i nie każdy ma uwarunkowania genetyczne, które gwarantują mu piękną sylwetkę. Niektórzy zwłaszcza mężczyźni doświadczają trudu spędzonych godzin w siłowni na treningach, które przynoszą niewspółmierne efekty do włożonego wysiłku.Ani profesjonalnie opracowany trening uwzględniający tętno, porę dnia, sposób życia etc., ani specjalnie opracowana dieta z odpowiednio wyznaczonymi porami jedzenia, porcjami, składem etc. nie poskutkują w pełni na mężczyzn, których kod genetyczny „skazuje ich” np. na niewykształconą klatkę piersiową.

Oczywiście wszelkie zabiegi na salach treningowych, aktywny tryb życia, odpowiednio dobrana dieta oraz zażywanie suplementów pozwolą cieszyć się silnie umięśnioną sylwetkę. Okazuje się jednak, że dla tych, którym bardzo zależy np. na pięknej, wręcz idealnej rzeźbie np. brzucha istnieje mało inwazyjne chirurgiczne rozwiązanie. Jest nim zabieg, który za pomocą nowatorskiego urządzenia Vaser Lipo kształtuje sylwetkę i nadaje jej sportową definicję.

VASER Lipo - Assisted High Deffinition LipoSculpture lub nazywana w skrócie VASER Hi Def™ w sposób bardzo precyzyjny kształtuje sylwetkę ciała. Zabieg jest szczególnie zalecany, dla osób, które dążą do uzyskania ładnej sylwetki i pomimo wysiłku fizycznego i diety nie mogą jej wypracować. LipoSculpture, czyli tzw. rzeźbienie sylwetki za pomocą liposukcji jest zabiegiem, który zyskuje na popularności zwłaszcza wśród mężczyzn. Zgłaszają się oni do gabinetów chirurgów plastycznych z pytaniami, czy mogą w jakiś sposób wykształcić np.:
- mięśnie klatki piersiowej;
- mięśnie brzucha, tak żeby uzyskać na nim upragnioną "drabinkę”;
- mięśnie na ramionach;
- mięśnie na łydkach.

Okazuje się, że wszczepianie implantów silikonowych nie jest już konieczne i właściwie jest stosowane, jako ostateczność np. przy rekonstrukcji utraconych tkanek miękkich. Assisted High Deffinition LipoSculpture jest znacznie bezpieczniejszą metodą modelowania sylwetki i nie wiąże się z wszczepieniem ciała obcego do organizmu ludzkiego. W związku z powyższym, ryzyko odrzucenia implantu, blizn oraz przykurcz tkanki wokół implantu jest całkowicie wyeliminowane.

Assisted High Deffinition LipoSculpture oparte jest na precyzyjnych usuwaniu tłuszczu z powierzchni i głębszych warstw otaczających mięśnie celem uwidocznienia muskulatury ciała. Vaser Lipo stymuluje warstwy - odpowiedzialne za kształtowanie sylwetki, znajdujące się pod skórą. Zabieg Vaser Hi Def jest procedurą opartą na tej samej technologii, co Vaser Lipo. Jedyną różnicą pomiędzy zabiegami jest sposób emisji fal ultradźwiękowych. Podczas procedury Vaser Hi Def ultradźwięki są emitowane impulsowo, co sprzyja dokładnemu modelowania ciała, nawet w bardzo wrażliwych częściach ciała. Liposukcja przeprowadzana za pomocą technologii Vasr Lipo jest bezpieczniejsza i znacznie skraca okres rekonwalescencji.

Zabieg może być przeprowadzany niemalże na każdej części ciała, nawet tej najbardziej wrażliwej na ból.

Vaser Hi Def – orientacyjny koszt zabiegu: 6.000 – 13.000 PLN

Powyższy artykuł ma charakter ogólnie informacyjny i nie zawiera treści medycznych.
Zobacz, gdzie można wykonać ten zabieg:MmmKnakiewicz_logo Chirurgia Plastyczna H. Knakiewicz
Wrocław, Rydygiera 30
knakiewicz@knakiewicz.com http://www.knakiewicz.com
MmmKnakiewicz_logo Chirurgia Plastyczna H. Knakiewicz
Wrocław, Rydygiera 30
knakiewicz@knakiewicz.com http://www.knakiewicz.com
MmmKnakiewicz_logo Chirurgia Plastyczna H. Knakiewicz
Wrocław, Rydygiera 30
knakiewicz@knakiewicz.com http://www.knakiewicz.com
rozwiń listę (+)

Komentarze (1)

awatar
ROZZEN napisała:
2013-07-03 08:03:57
Mężczyżni też chcą mieć piękne ciało ,ładne kształty,więc są tacy co się decydują na to,
koleżanki mąż chodził na siłownię i sobie nadwyrężył mięśnie barku i teraz chodzi na masaże.

Zabiegi wg wskazań

14-10-06OoZ_baner_small (2)
Galeria produktów

Reklama
banner

Najnowsze kosmetyki


 
Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie