Zarejestruj / Zaloguj
Peeling Thalaspa - systematyczne odnawianie skóry

peeling thalaspa

Skóra nieustannie wytwarza nowe komórki, które przemieszczając się ku górze produkują substancje wiążące wodę, a także te uszczelniające płaszcz lipidowy. Gdy wyprodukowane komórki zakończą cykl odnowy płaszcza hydro-lipidowego powoli zaczynają obumierać i złuszczać się. Następnie zastępowane są nowymi komórkami. Cykl takiej samoistnej regeneracji trwa przez około 28 dni.Na skutek starzenia się oraz nieprawidłowej higieny skóry można wywołać zachwianie w tym procesie. Dochodzi wtedy do poważnych dysfunkcji skóry, które mogą doprowadzić do jej przedwczesnego starzenia oraz brzydkiego wyglądu (zaczyna szarzeć, być szorstka i zmęczona).
Skóra nieustannie narażana jest działanie różnych szkodliwych czynników. Ponadto, zachodzi w niej szereg procesów, które:
- nieustannie wiążą komórki wody,
- uszczelniają płaszcz lipidowy,
- prowadzą do odnowy naskórka.

Cały proces złuszczania i odnowy naskórka można czynnie i bardzo skutecznie wspomóc, wykonując peelingi. Usuwają one zanieczyszczenia, obumarłe komórki zewnętrznej warstwy naskórka i przez to wspomagają skórę w jej odnowie.

Jednym z bardzo skutecznych peelingów na całe ciało jest peeling Thalaspa, który zawiera drobnoziarnistą sól morską oraz szereg innych dobroczynnych substancji, takich jak:
- olej jojoba,
- ekstrakt z zielonej herbaty,
- olej ze skórki cytryny,
- wosk pszczeli,
- ekstrakt z pestek brzoskwini.

Peeling Thalaspa może być wykonywany na całym ciele łącznie z twarzą. Zalecane jest wykonywanie co najmniej jednego zabiegu co 3 tygodnie. Zabieg jest bezpieczny i można wykonywać go nawet 3-4 razy w miesiącu. Do głównych wskazań do zabiegu można zaliczyć:
- skórę szarą, która utraciła blask,
- cellulit,
- zmarszczki,
- skórę suchą.

 

Peeling Thalaspa wykonywany w profesjonalnych gabinetach na nowoczesnych leżankach przeznaczonych do zabiegów kosmetycznych, to prawdziwa uczta dla ciała i zmysłów. Procedury wykonywane przez profesjonalistów gwarantują wygodę i niesamowity relaks.
Najważniejszym jednak aspektem wyżej opisywanego peelingu jest jego regenerujące oddziaływanie na skórę. Do głównych efektów jego działania można zaliczyć:
- zbalansowane natłuszczenie ciała,
- regenerację skóry,
- rozjaśnienie skóry,
- wygładzenie skóry,
- działanie antycellulitowe.

Orientacyjny koszt zabiegu: 100 – 200 PLN.
Zobacz, gdzie można wykonać ten zabieg:rozwiń listę (+)

Komentarze (2)

awatar
ROZZEN napisała:
2013-07-21 10:34:56
Pielęgnacja skóra ma bardzo istotne znaczenie ,wiem to z własnego dowiadczenia,bo potem
jak się zaniedba ,to się odbija niekorzystnie.

awatar
ciriness napisała:
2011-05-01 21:09:57
Sekretem pięknej, gładkiej i nieskazitelnej skóry Japonek jest właśnie złuszczanie, one robią to zdecydowanie częściej niż Europejki i jest to podstawa ich pielęgnacji. Odkąd poznałam ten fakt i ja dbam o częste ale lekkie peelingowanie twarzy i ciała. Pomaga! Zabieg wydaje się tym bardziej kuszący :)

Zabiegi wg wskazań

14-10-06OoZ_baner_small (2)
Galeria produktów

Najnowsze kosmetyki


 
Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2021 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie