Zarejestruj / Zaloguj
Enerpeel EL® - poprawa wyglądu okolicy oczu oraz ust

enerpeel

Delikatne obszary wokół ust oraz oczu są swoistego rodzaju świadectwem człowieka o jego wieku. Większość osób poszukuje skutecznych metod ich odmłodzenia. Jedną z dermatologicznych propozycji jest działanie na nie medycznym, jednofazowym żelem na bazie mieszanki kwasów.Preparat ten może być stosowany do niwelowania oznak starzenia:
-    na skórze wokół oczu,
-    na skórze powiek,
-    na skórze wokół ust, wyłączając czerwień wargową.
Enerpeel EL® jest preparatem, w skład którego wchodzi mieszanka:
-    kwasu mlekowego o stężeniu 15%,
-    kwasu trójchlorooctowego o stężeniu 3,75%,
-    PH.
Użycie zmniejszonej ilości kwasu mlekowego oraz trójchlorooctowego pozwala na uzyskanie lepszych efektów i zmniejszonego uszkodzenia skóry. Kwas mlekowy redukuje również zmiany potrądzikowe oraz redukuje zagrożenie powstania przebarwień, które mogą pojawić się po tradycyjnym mocnym peelingu kwasami.

Zabieg odbywa się w trzech fazach. Substancje czynne nakładane są za pomocą specjalnych aplikatorów, które ułatwiają rozłożenie produktu w okolicach oczu i ust. Taka forma aplikacji umożliwia dobrą kontrolę używanej dawki kwasu. Aplikator wyglądem przypomina flamaster, zakończony aksamitnym kosmykiem i gwarantuje kontrolowaną, a zarazem precyzyjną aplikację preparatu.
W pierwszym etapie zabiegu nakładane są preparatory solution.
W drugim etapie nakładany jest preparat właściwy.
W trzecim etapie nakładany jest neutralizator.

Enerpeel EL jest zabiegiem, który stosowany jest do poprawy kondycji skóry w bardzo delikatnych obszarach twarzy, jakimi są: okolice oczu oraz ust. Systematyczne poddawanie się zabiegowi może w znacznym stopniu zlikwidować zmarszczki oraz bruzdy pojawiające się w wyżej wymienionych okolicach.

Zalecane jest poddanie się 4 sesjom zabiegowym, które mogą być powtarzane dwa razy w roku. Odstępy pomiędzy poszczególnymi zabiegami wynoszą od 7 – 14 dni.

Orientacyjny koszt pojedynczego zabiegu: 300 PLN.
Komentarze (0)

Zabiegi wg wskazań

14-10-06OoZ_baner_small (2)
Galeria produktów

Najnowsze kosmetyki


 
Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie