Zarejestruj / Zaloguj
Z Sycylii do Polski. Naturalne kosmetyki do włosów już dostępne

Zamiłowanie do naturalnej pielęgnacji włosów z jednej strony, wierność fundamentalnym wartościom rodziny sycylijskiej z drugiej. Skupienie na potrzebach każdego z 60 rynków, na których z powodzeniem funkcjonuje, połączone z globalnym punktem widzenia. Oto RICA – marka kosmetyczna, która właśnie wkracza na polski rynek.

 


 
Z małego przedsiębiorstwa założonego przez jedną z sycylijskich rodzin, z czasem stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych na świecie firm w sektorze kosmetycznym. Mimo, iż sukcesywny rozwój wiązał się z wieloma przeobrażeniami, nigdy nie pozwolono, by marka choć o krok odeszła od swoich pierwotnych idei. Od 1994 roku aż do chwili obecnej produkcja opiera się na surowcach i składnikach regionalnych, pochodzących z licznych źródeł odnawialnych. To pasja do piękna ciała i umysłu zespolona z bogactwem zasobów naturalnych Sycylii, w tym bliskość wulkanu Etna, zdeterminowały kierunek, w którym RICA podąża od lat.
 
 
- Naturalna, odpowiedzialna, inspirująca, taka jest nasza marka - mówi Cezary Szymczak, CEO RICA Polska. - RICA łączy w sobie elementy tradycji i nowoczesności, dzięki czemu nie tylko kreujemy trendy, ale także jesteśmy w stanie sprostać nawet największym oczekiwaniom wobec wyglądu. Charakteryzujemy się pasją do naszych produktów i składników naturalnych, a nasze działania koncentrujemy też wokół zrównoważonego rozwoju środowiska – dodaje.
 
Produkty dostosowane do indywidualnych wymagań
Od szamponów, kremów, odżywek i masek, także pigmentacyjnych, po serum, olejki, lakiery, oksydanty, pasty oraz pudry rozjaśniające. Bez względu na rodzaj włosów czy pożądany efekt – wśród propozycji kosmetycznych marki RICA, każdy znajdzie produkt będący odpowiedzią na indywidualne wymagania.
 
Oferta to kategorie odpowiadające poszczególnym etapom pracy nad włosami: koloryzacja, pielęgnacja, stylizacja oraz dodatkowo – seria męska, linie łączące produkty, których wspólnymi mianownikami są wiodące składniki, a także serie dostosowane do potrzeb włosów, jak choćby Volumizing, kolekcja kosmetyków zwiększających objętość, czy Balancing, dedykowana włosom przetłuszczającym się. 
 
Unikalny skład kosmetyków to zestaw naturalnych komponentów takich, jak drogocenny olejek z opuncji figowej, woda wulkaniczna czy proteiny sojowe. Obecność żadnego z nich nie jest dziełem przypadku, a stanowi niezbędny element kuracji, którego unikalne właściwości zostały dostrzeżone w procesie badań laboratoryjnych i potwierdzone przez miliony klientów na całym świecie.
 
Produkty marki RICA dostępne są w punktach sprzedaży oznaczonych na stronie internetowej www.ricapolska.pl oraz w salonach Fale Loki Koki.

 
Komentarze (0)

 
Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie