Zarejestruj / Zaloguj
NIVEA prezentuje najczystszą formę koenzymu Q10 100% identyczną jak w skórze!

Unikalna formuła w nowej linii NIVEA Q10 POWER łączy naturalną moc w 100% bioidentycznego Koenzymu Q10 z niezwykle cennym organicznym olejkiem arganowym. Efekt to wyjątkowa formuła o idealnej symbiozie składników dostosowanych do potrzeb wymagającej skóry dojrzałej, ale również młodych kobiet o skórze suchej i bardzo suchej, by zapewnić intensywne odżywienie przez 24 godziny. To nowość, która działa w doskonałej harmonii z naszą skórą, by wzmocnić najlepszą ochronę przeciwstarzeniową – jej własną.


Około 40% kobiet w wieku powyżej 60 lat ma suchą skórę. Głównymi przyczynami są utrata wilgoci i osłabienie funkcji bariery skórnej, co prowadzi do mniejszej ochrony przed czynnikami zewnętrznymi. Poziom koenzymu Q10, który odpowiada za energię i ochronę przeciwzmarszczkową, zmniejsza się, a skóra staje się bardziej podatna na różne oznaki starzenia. Jak wynika z Globalnego Badania NIVEA, Polki – w kontekście pielęgnacji skóry twarzy – są jednymi z najbardziej wymagających kobiet na całym świecie. Używają specjalistycznych produktów i oczekują, że dzięki właściwej pielęgnacji będą wyglądały piękniej i młodziej.

NIVEA jako pierwsza marka wprowadziła na rynek produkty z Koenzymem Q10. Od tego czasu nieustannie pracuje nad ich ulepszeniem, aby były jeszcze bardziej skuteczne, a jednocześnie najwyższej jakości. 20 lat później– aby jeszcze skuteczniej walczyć ze zmarszczkami – przedstawia nową linię NIVEA Q10 POWER + EKSTRA ODŻYWIENIE z wyjątkowym Koenzymem Q10, po raz pierwszy w 100% identycznym jak w skórze.
Dzięki zmianie procesu produkcji z fermentacji bakteryjnej powstaje tak zwana całkowicie izomeryczna forma, czyli naturalna fermentacja drożdżowa. Ta nowa, czysta i bioidentyczna jakość Koenzymu Q10 działa
w idealnej harmonii z naszą skórą - uzupełnia naturalny koenzym w skórze, a tym samym wzmacnia najlepszą, bo własną, ochronę przeciwzmarszczkową. Ponadto linia NIVEA Q10 POWER + EKSTRA ODŻYWIENIE łączy moc 100% bioidentycznego Koenzymu Q10 z kreatyną, składnikiem własnym organizmu, oraz z najwyższą jakością organicznego olejku arganowego.

 


 

Multifunkcyjna formuła dla promiennej, odżywionej i wypoczętej skóry
Olejek arganowy, nazywany płynnym złotem, zawarty w linii NIVEA Q10 POWER + EKSTRA ODŻYWIENIE zawiera cenne naturalne składniki pielęgnacyjne, które chronią skórę przed wysuszeniem od wewnątrz i korzystnie poprawiają odporność bariery skóry. Absolutną nowością z linii jest Multifunkcyjny Olejek Pielęgnujący z występującym w skórze bioidentycznym Koenzymem Q10, skutecznym antyoksydantem, i formułą ze 100% organicznym olejkiem arganowym. Połączenie tych składników stanowi naturalną i niezwykle skuteczną ochronę przed procesem starzenia się. Multifunkcyjny Olejek Pielęgnujący można stosować zgodnie z potrzebami: dla promiennej skóry w ciągu dnia, do regeneracji skóry w nocy lub jako maskę dla natychmiastowo wypoczętej i gładkiej cery, dlatego również sprawdzi się idealnie u młodych kobiet o skórze suchej i bardzo suchej. Może być stosowany samodzielnie lub w połączeniu z kremem na dzień czy podkładem dla lepszej sprężystości skóry.


                      Trzy kropelki jako intensywna kuracja – maska
                          Dwie kropelki jako odżywcza pielęgnacja
                         Jedna kropelka do fluidu dla promienności


NIVEA Q10 POWER + EKSTRA ODŻYWIENIE
to krem na dzień, regenerujący krem na noc oraz multifunkcyjny olejek pielęgnujący. Wszystkie produkty działają w idealnej symbiozie, by skóra dojrzała i wymagająca oraz młodsza sucha lub bardzo sucha wyglądała i czuła się pełna życia.
Kilka faktów
•    81% Polek w wieku 50 – 75 lat używa specjalistycznych produktów, żeby jak najdłużej zachować piękny i młody wygląd.
•    Koenzym Q10 zastosowany NIVEA Q10 POWER + EKSTRA ODŻYWIENIE w 100% bioidentyczny jak w skórze jest najczystszym dostępnym na rynku.
•    Proces fermentacji drożdży jest jedynym sposobem na zapewnienie koenzymu Q10 o najwyższej jakości. W jej wyniku powstaje tak zwana całkowicie izomeryczna forma, która jest biologicznie identyczna z koenzymem Q10 wytwarzanym w ludzkim ciele. Ze względu na bioidentyczną formę Q10, formuła działa jak naturalna obrona przed starzeniem się skóry oraz silny antyoksydant. Tymczasem chemiczna synteza Q10 prowadzi do mieszanki form, z których tylko część produktu jest biologicznie aktywna dla skóry.
•    Około 40% kobiet w wieku powyżej 60 lat ma suchą skórę. Głównymi przyczynami są utrata wilgoci i osłabienie funkcji bariery skórnej, co prowadzi do mniejszej ochrony przed czynnikami zewnętrznymi.
•    Polki coraz częściej sięgają po produkty do pielęgnacji twarzy w formie innej niż kremy.
•    Cenny olejek z orzechów arganowych jest bogaty w zbawienne dla skóry kwasy tłuszczowe omega 6 i 9, które korzystnie wpływają na barierę skóry, silne przeciwutleniające polifenole i dużą ilość witaminy E - nawet wyższą niż w oliwie z oliwek.
 
Poznaj nową linię NIVEA Q10 POWER


MULTIFUNKCYJNY OLEJEK PIELĘGNUJĄCY NIVEA Q10 POWER
•    Połączenie naturalnie występującego w skórze
Koenzymu Q10  i 100% Organicznego Olejku Arganowego.
•    Skuteczny antyoksydant - Koenzym Q10, który jest w 100% identyczny jak ten występujący w skórze - stanowi naturalną ochronę przed procesem starzenia się.
•    Organiczny Olejek Arganowy bogaty w kwasy Omega 6 i 9, znany jest z właściwości odżywczych oraz kojących.
•    Lekka formuła multifunkcyjnego olejku do twarzy zapewnia uczucie wyjątkowo pięknej skóry, nie pozostawiając na niej tłustej warstwy.
•    Formuła została opracowana specjalnie z myślą o potrzebach skóry suchej i wymagającej, może być wykorzystywana
w zależności od potrzeb skóry:
o    jedna kropla - dla promiennej i rozświetlonej cery,
o    dwie krople - dla odżywionej i zdrowo wyglądającej cery,
o    trzy krople - maska dla natychmiastowo wypoczętej i gładkiej cery.
58 zł / 30 ml REKOMENDOWANA CENA DETALICZNA

KREM NA DZIEŃ NIVEA Q10 POWER + EKSTRA ODŻYWIENIE
•    Zawiera Koenzym Q10, który jest w 100% identyczny jak
ten naturalnie występujący w skórze.
•    Formuła z systemem filtrów SPF 15 została opracowana specjalnie dla skóry dojrzałej i wymagającej.
•    Regularne stosowanie kremu sprawia, że zmarszczki są widocznie zredukowane, a skóra głęboko odżywiona  –  dla uczucia komfortu i zdrowo wyglądającej cery.
•    Widoczna redukcja zmarszczek już w 4 tygodnie.
•    Zauważalnie jędrniejsza skóra już po 2 tygodniach.
•    Intensywnie odżywiona skóra przez 24h.
•    Poprawia barierę ochronną skóry i chroni ją przed wysuszeniem.
•    System filtrów UVA/UVB SPF 15 pomaga chronić skórę przed powstawaniem zmarszczek i przedwczesnym starzeniem się skóry pod wpływem promieniowania słonecznego.
48 zł / 50 ml REKOMENDOWANA CENA DETALICZNA

KREM NA NOC NIVEA Q10 POWER + EKSTRA ODŻYWIENIE
•    Zawiera Koenzym Q10, który jest w 100% identyczny jak ten naturalnie występujący w skórze.
•    Otrzymany w procesie fermentacji naturalnych drożdży, ten czysty i naturalnej jakości Koenzym Q10 działa w idealnej harmonii ze skórą.
•    Formuła została opracowana dla potrzeb cery dojrzałej i wymagającej.
•    Regularne stosowanie kremu sprawia, że zmarszczki są widocznie zredukowane, a skóra zregenerowana – dla wzmocnionej
i zdrowo wyglądającej cery.
•    Widoczna redukcja zmarszczek już w 4 tygodnie.
•    Zauważalnie jędrniejsza skóra już po 2 tygodniach.
•    Intensywnie odżywiona skóra przez 24h.
•    Poprawia barierę ochronną skóry i chroni ją przed wysuszeniem.
•    Regeneruje skórę nocą, kiedy jest najbardziej podatna na wchłanianie składników aktywnych.
48 zł / 50 ml REKOMENDOWANA CENA DETALICZNA
Komentarze (0)

 
Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie