Zarejestruj / Zaloguj
UMIESZ DOCHOWAĆ TAJEMNICY? MY NIE POTRAFIMY! KREM NIVEA SOFT – NIEPOKONANY NAWET PRZEZ 10X DROŻSZE KREMY DO TWARZY

Droższe znaczy lepsze? Ostatnia emisja popularnego programu „The Truth About...” pokazała, że 

nie zawsze! Produkcja BBC w odcinku „The Truth About Looking Good” postanowiła przetestować trzy kremy nawilżające, każdy z innego przedziału cenowego. Nawilżające działanie kremu NIVEA Soft, w porównaniu z droższymi produktami do pielęgnacji twarzy, okazało się bezkonkurencyjne! 


 
 
 
BBC przetestowało i porównało działanie trzech najlepiej sprzedających się kremów nawilżających, każdy z innego przedziału cenowego*. Produkty do testu zostały wybrane z jednej z najlepszych brytyjskich drogerii. Podczas badań okazało się, że w produktach nawilżających kluczowym dla ich efektywności jest poziom substancji utrzymujących wilgoć i ich wpływ na kondycję skóry. 
 
Skóra składa się w około 64% z wody i takiej ilości potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania. Odpowiednie nawilżenie pomaga w regeneracji i ochronie organizmu oraz pełni kluczową rolę w kwestii naszego zdrowia. Upływ czasu oraz czynniki środowiskowe takie jak zmiany temperatur, wiatr oraz promienie słoneczne, osłabiają naturalną strukturę skóry, przez co dochodzi do utraty wody, co z kolei wpływa na wygląd skóry i przyśpiesza proces starzenia. Dlatego pomoc w utrzymaniu wody w skórze bezpośrednio wpływa na jej lepszą kondycję. Nawilżona skóra zawsze wygląda zdrowiej niż skóra sucha.

NIVEA dąży do uzyskania możliwie najwyższej skuteczności swoich produktów i wychodzi na przeciw potrzebom konsumentów. W kremie NIVEA Soft zastosowaliśmy bardzo wysoki i skuteczny poziom gliceryny i innych składników korzystnych dla skóry, takich jak Eucerit® (alkohol lanolinowy). Gliceryna jest doskonale poznanym i niezwykle skutecznym środkiem nawilżającym ze względu na swój higroskopijny charakter. Dodawana do kosmetyków pomaga utrzymywać odpowiednie nawilżenie skóry, poprzez wiązanie wody. Tym samym zapobiega utracie nawilżenia, zwłaszcza z suchej skóry. Drugi główny składnik naszego kremu - Eucerit - jest doskonałym emolientem, który pomaga zatrzymać wodę w skórze.  – komentuje Dr. May Shana’a, Senior Vice President Research & Development w NIVEA.
 
Więcej informacji o badaniu w poniższych linkach:
 
Sugerowana cena detaliczna kremu NIVEA Soft: 
pojemność: 50ml; cena: 5 PLN
pojemność: 100ml; cena: 10 PLN
pojemność: 300ml; cena: 22 PLNKomentarze (0)

 
Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie