Zarejestruj / Zaloguj
Alfaparf Milano - Piękno ma nowy smak!

Każda kobieta wie, że piękne włosy to takie, które cieszą oko wspaniałym kolorem i zdro-wym wyglądem. Jak sprawić, żeby bujna fryzura była powodem do codziennej dumy, a nie tylko po wyjściu od fryzjera?Koloryzacja, pielęgnacja i stylizacja włosów powinna być jak historia tworzona z dążenia do doskonałości, dlatego najlepiej jak o każdy z tych obszarów zadba jedna marka, a jej produkty są uzupełnieniem każdego poprzedniego kroku. Taka jest właśnie marka Alfaparf Milano, która ofe-ruje pełen wachlarz produktów, pozwalających zatroszczyć się o wygląd i zdrowie włosów w spo-sób kompleksowy. Duch marki tkwi w osobowości, kreatywności, innowacyjności i jakości, a inspi-racje czerpane są prosto z Mediolanu. Wszystkie produkty tworzone są z zamiłowania do piękna i dążenia do perfekcji od ponad 35 lat. Od 16 lat marka znana jest na polskim rynku fryzjerskim, to odpowiedni moment, żeby poznały ją także Polki i miały szanse zaprosić do swoich domów…

Wyjątkowa podróż
Marka kieruje się innowacyjnym podejściem, które sprawia, że są to kosmetyki wyjątkowe. To po-dejście swój początek rozpoczyna od zamiłowania do tworzenia wyjątkowych produktów, ze sma-kiem i prawdziwą pasją. Świat Alfaparf Milano wypełniony jest doskonałością, entuzjazmem i po-zytywnym nastawieniem. Daje kobietom możliwość przeżycia wyjątkowego doświadczenia zaczy-nając od wizyty w salonie fryzjerskim, w typowo włoskim stylu, by kolejno kontynuować tą podróż w swoim domu.

Produkty tworzone „własnoręcznie”

Producent samodzielnie tworzy oryginalne formuły, pozyskuje surowce i opracowuje produkty w własnych laboratoriach. Firma testuje, ulepsza, a następnie produkuje. Żaden etap tego procesu nie jest pomijany, to wszystko ze względu na ufność sobie w dążeniu do perfekcji oraz poczucie odpowiedzialności i wiarygodności marki. Każdy produkt dopuszczony do sprzedaży musi spełniać oczekiwania producenta, powinien fascynować i jako pierwszy na rynku wyznaczać trendy. Marka dba o najdrobniejszy szczegół, stąd charakteryzuje się najwyższą jakością, dbałością i profesjona-lizmem.

Profesjonalny kolor

Produkty do koloryzacji dedykowane są fryzjerom, profesjonalistom i ludziom pełnym pasji. Firma wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kobiet proponuje usługi wykonane na swoich produktach m.in. w salonach partnerskich sieci OFFICINA DEL COLORE. Wspaniały kolor, spełniający ocze-kiwania, tworzony „na miarę”, powstaje właśnie w tych salonach - Pracowniach Koloru. Jest to znak jakości, miejsce dla kobiet poszukujących i podążających za najnowszymi trendami. To tu spotka się z wyszkolonym fryzjerem, specjalistą, artystą...

Pielęgnacja, która rozpieszcza
Za każdym pełnym życia kolorem stoi idealnie wypielęgnowany włos, dlatego powstały linie do pielęgnacji każdego rodzaju włosów. Niezależnie od problemu z jakim przychodzi się zmierzyć, marka Alfaparf Milano wie, jak go rozwiązać. Podczas gdy produkty „pracują” pielęgnując włos, kobiety mogą się zrelaksować, rozpieszczone nadzwyczajnymi konsystencjami produktów i rozko-szując się ich pięknym zapachem!

Wyraź siebie
Marka Alfaparf Milano także buduje styl, oferując produkty do stylizacji - utrwalające, podtrzymu-jące i wprowadzające nieład, dzięki którym wszyscy mogą pozostać sobą.

Włoska rodzina
Alfaparf Group to rodzina, do której należą profesjonalne marki, a ich wspólnym mianownikiem jest ten sam włoski gen miłości do piękna… Marka Alfaparf Milano to ulubione dziecko tej wielkiej, włoskiej rodziny.

Więcej informacji:www.alfaparfmilano.com

 
Komentarze (0)

 
Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2018 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie