Zarejestruj / Zaloguj
SYNCHROLINE SUNWARDS - bezpieczne opalanie

Przed sezonem letnim, jak każdego roku, wraca temat ochrony skóry przed promieniowaniem UV. Nasza świadomość o tym, że należy stosować odpowiednio dobrane kosmetyki jest coraz większa. Gubimy się jednak w gąszczu oferowanych produktów i rodzajów filtrów.


 
Czy lepiej wybrać cechujące się dużą skutecznością filtry chemiczne czy delikatniejsze, nie wywołujące podrażnień filtry mineralne. General Topics, producent dermokosmetyków SYNCHROLINE SUNWARDS znalazło rozwiązanie opracowując technologię SYNCHROBLOCK®.

 

 


SYNCHROLINE SUNWARDS to linia preparatów, które powstały w oparciu o technologię SYNCHROBLOCK®. Umożliwia ona powstrzymanie przenikania cząsteczek filtrów chemicznych do głębszych warstw naskórka i gwarantuje ich pozostanie na powierzchni. Dzięki temu filtry działają dłużej i skuteczniej, jednocześnie nie podrażniając skóry. Produkty Synchroline Sunwards mogą być  więc bezpiecznie stosowane zarówno przez dzieci jak i osoby dorosłe ze skórą wrażliwą, skłonną do zaczerwienienia oraz do alergii. Zastosowanie technologii Synchroblock® pozwala również na ochronę zawartych w preparatach filtrów przed ich degradacją spowodowaną przez promieniowanie UV, przez co produkty dłużej zachowują swoje właściwości ochronne i co za tym idzie – bezpieczeństwo stosowania.
Dodatkowo technologia SYNCHROBOCK® umożliwia wprowadzenie substancji aktywnych, dzięki czemu poszczególne preparaty Synchroline Sunwards obok właściwości ochronnych będą spełniały też funkcje pielęgnacyjne dopasowane do różnych potrzeb skóry.
Wszystkie preparaty SYNCHROLINE SUNWARDS wzbogacone są o dodatkową substancję czynną – MSM (dimetyl sulfonu). Posiada on naukowo udowodnione silne działanie antyoksydacyjne (silniejsze niż witamina C) oraz przeciwzapalne, dzięki zdolności do hamowania nadmiernej aktywności histaminy, cytokin i angiokin prozapalnych uaktywniających się pod wpływem promieniowania UV. Technologia Synchroblock® umożliwia szybsze przenikanie składnika MSM w głąb skóry, dzięki czemu możliwa jest jej lepsza ochrona przed uszkodzeniem  i podrażnieniem spowodowanym przez działanie promieniowania zarówno UVA jak i UVB.

 

 

 Dostępne wyłącznie w aptekach.

BARDZO WYSOKA OCHRONA

SYNCHROLINE SUNWARDS Face cream SPF 50+
Krem z filtrem SPF 50+ zapewniający bardzo wysoką ochronę skóry twarzy przed promieniowaniem słonecznym zarówno UVA jak i UVB. Posiada właściwości nawilżające oraz łagodzące podrażnienie skóry. Preparat stworzony w oparciu o TECHNOLOGIĘ SYNCHROBLOCK®, która umożliwia lepsze przenikanie składników aktywnych w głąb skóry przy jednoczesnym zatrzymaniu cząsteczek filtrów na powierzchni skóry.
Składniki aktywne: kw. hialuronowy, MSM
Cena: ok. 56 zł

SYNCHROLINE SUNWARDS Face emulsion SPF 50+
Emulsja o lekkiej konsystencji z filtrem SPF 50+ skutecznie chroni skórę twarzy przed promieniowaniem UVB i UVA. Przeznaczona szczególnie dla osób ze skórą tłustą, skłonną do powstawania zaskórników. Posiada właściwości nawilżające oraz łagodzące podrażnienie skóry. Preparat stworzony w oparciu o TECHNOLOGIĘ SYNCHROBLOCK®, która umożliwia lepsze przenikanie składników aktywnych w głąb skóry przy jednoczesnym zatrzymaniu cząsteczek filtrów na powierzchni skóry. Ze względu na łatwe rozprowadzanie polecane również mężczyzną posiadającym zarost.
Składniki aktywne: kwas hialuronowy, MSM
Cena: ok. 56 zł (50 ml)

SYNCHROLINE SUNWARDS Face cream Teintee SPF 50+
Emulsja koloryzująca o delikatnej konsystencji, zawierająca filtr SPF 50+ zapewniająca bardzo wysoką ochronę skóry twarzy przed promieniowaniem UVB i UVA. Ujednolica koloryt skóry i optycznie wyrównuje jej niedoskonałości. Preparat stworzony w oparciu o TECHNOLOGIĘ SYNCHROBLOCK®, która umożliwia lepsze przenikanie składników aktywnych w głąb skóry przy jednoczesnym zatrzymaniu cząsteczek filtrów na powierzchni skóry.
Składniki aktywne: kwas hialuronowy, MSM
Cena: ok. 56 zł (50 ml)

SYNCHROLINE SUNWARDS Body spray SPF 50+
Emulsja w sprayu z filtrem ochronnym SPF 50+, zapewniająca bardzo wysoką ochronę skóry ciała przed promieniowaniem słonecznym. Doskonale się rozprowadza i nie pozostawia tłustego filmu. Dzięki zawartości kwasu hialuronowego ma właściwości silnie nawilżające. Preparat stworzony w oparciu o TECHNOLOGIĘ SYNCHROBLOCK®, która umożliwia lepsze przenikanie składników aktywnych w głąb skóry przy jednoczesnym zatrzymaniu cząsteczek filtrów na jej powierzchni.
Składniki aktywne: kw. hialuronowy, MSM
Cena: ok. 70 zł

WYSOKA OCHRONA SPF 30+
SYNCHROLINE SUNWARDS Face cream SPF 30
Krem z filtrem SPF 30, skutecznie chroniący skórę przed promieniowaniem UV. Zawiera kwas hialuronowy, dzięki czemu intensywnie nawilża skórę. Ponadto przeciwdziała powstawaniu wolnych rodników, posiada właściwości łagodzące podrażnienie skóry. Preparat stworzony w oparciu o TECHNOLOGIĘ SYNCHROBLOCK®, która umożliwia lepsze przenikanie składników aktywnych w głąb skóry przy jednoczesnym zatrzymaniu cząsteczek filtrów na jej powierzchni.
Składniki aktywne: kw. hialuronowy, MSM
Cena: ok. 56 zł

SYNCHROLINE SUNWARDS Face cream Teintee Dore’ SPF 30
Emulsja koloryzująca o delikatnej konsystencji, zapewniająca wysoką ochronę skóry twarzy przed promieniowaniem UVB i UVA. Pomaga skutecznie wyrównać koloryt skóry i zatuszować jej niedoskonałości. Preparat stworzony w oparciu o TECHNOLOGIĘ SYNCHROBLOCK®, która umożliwia lepsze przenikanie składników aktywnych w głąb skóry przy jednoczesnym zatrzymaniu cząsteczek filtrów na jej powierzchni.
Składniki aktywne: kw. hialuronowy, MSM
Cena: ok. 56 zł

SYNCHROLINE SUNWARDS anti - wrinkle face cream SPF 30 - PRZECIWZMARSZCZKOWY
Krem z filtrem przeznaczony dla skóry dojrzałej. Zapewnia wysoką ochronę skóry twarzy przed promieniowaniem UV. Dzięki zawartości składników antyoksydacyjnych oraz kwasu hialuronowego o zróżnicowanej wielkości cząsteczek (co ułatwia jego absorpcję) działa przeciwzmarszczkowo. Preparat stworzony w oparciu o TECHNOLOGIĘ SYNCHROBLOCK®, która umożliwia lepsze przenikanie składników aktywnych w głąb skóry przy jednoczesnym zatrzymaniu cząsteczek filtrów na jej powierzchni.
Składniki aktywne: kwas hialuronowy, MSM, acetyloglukozamina
Cena: ok. 56 zł (50 ml)

SYNCHROLINE SUNWARDS face cream for sensitive skin SPF 30   -    SKÓRA WRAŻLIWA
Krem z filtrem SPF 30 zapewniający wysoką ochronę skóry twarzy przed promieniowaniem UV.  Dedykowany skórze wrażliwej i bardzo wrażliwej. Dzięki zawartości dihydroawentramidu skutecznie koi skórę skłonną do podrażnienia, reakcji alergicznych, powstawania rumienia i towarzyszących tym reakcjom odczuciom nadmiernego napięcia, pieczenia i świądu. Preparat stworzony w oparciu o TECHNOLOGIĘ SYNCHROBLOCK®, która umożliwia lepsze przenikanie składników aktywnych w głąb skóry przy jednoczesnym zatrzymaniu cząsteczek filtrów na jej powierzchni.
Składniki aktywne: kwas hialuronowy, MSM, dihydroawentramid
Cena: ok. 56 zł (50 ml)

SYNCHROLINE SUNWARDS face cream for oily skin SPF 30 – SKÓRA TŁUSTA
Krem dedykowany skórze tłustej do wysokiej ochrony przed promieniowaniem UV,. Preparat posiada lekką konsystencje nie zapychającą porów. Pomaga zmniejszyć wydzielanie łoju i posiada właściwości matujące. Filtr zawarty w kremie chroni skórę trądzikową przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych i wpływa na poprawę jej ogólnej kondycji. Preparat stworzony w oparciu o TECHNOLOGIĘ SYNCHROBLOCK®, która umożliwia lepsze przenikanie składników aktywnych w głąb skóry przy jednoczesnym zatrzymaniu cząsteczek filtrów na jej powierzchni.
Składniki aktywne: mleczan cynku, MSM, kw. hialuronowy, cytrynian trietylu
Cena: ok. 56 zł (50 ml)
SYNCHROLINE SUNWARDS body spray SPF 30
Emulsja w sprayu zapewniająca wysoką ochronę skóry ciała przed promieniowaniem słonecznym. Posiada lekką konsystencję, doskonale się rozprowadza i nie pozostawia tłustego filmu. Preparat stworzony w oparciu o TECHNOLOGIĘ SYNCHROBLOCK®, która umożliwia lepsze przenikanie składników aktywnych w głąb skóry przy jednoczesnym zatrzymaniu cząsteczek filtrów na jej powierzchni.
Składniki aktywne: MSM, kw. hialuronowy
Cena: ok. 70 zł (200 ml)

UMIARKOWANA OCHRONA SPF 15
SYNCHROLINE SUNWARDS tan booster sun face cream SPF 15
Krem do twarzy z filtrem SPF 15 przyspieszający opalanie i gwarantujący ochronę skóry przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB. Preparat zawiera pochodne tyrozyny, które podczas ekspozycji na słońce stymulują melanocyty do zwiększonej produkcji melaniny. Dzięki temu znacznie szybciej udaje się osiągnąć efekt pięknej i naturalnie wyglądającej opalenizny. Preparat stworzony w oparciu o TECHNOLOGIĘ SYNCHROBLOCK®, która umożliwia lepsze przenikanie składników aktywnych w głąb skóry przy jednoczesnym zatrzymaniu cząsteczek filtrów na jej powierzchni.
Składniki aktywne: kwas hialuronowy, MSM, pochodne tyrozyny
Cena: ok. 56 zł (50 ml)

SYNCHROLINE SUNWARDS tan booster body spray  SPF 15
Emulsja do ciała w sprayu z filtrem SPF 15 przyspieszająca opalanie i zapewniająca  ochronę skóry przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB. Działanie pobudzające powstawanie opalenizny możliwe jest dzięki zastosowaniu składników takich jak pochodne tyrozyny, które pod wpływem działania słońca przyspieszają proces tworzenia się barwnika skóry jakim jest melanina. Preparat stworzony w oparciu o TECHNOLOGIĘ SYNCHROBLOCK®, która umożliwia lepsze przenikanie składników aktywnych w głąb skóry przy jednoczesnym zatrzymaniu cząsteczek filtrów na jej powierzchni.
Składniki aktywne: kwas hialuronowy, MSM, pochodne tyrozyny
Cena: ok. 70 zł (200 ml)

PREPARATY PO OPALANIU
SYNCHROLINE SUNWARDS after sun face cream
Krem do twarzy zalecany do stosowania po ekspozycji na promieniowanie słoneczne. Posiada silne właściwości nawilżające oraz łagodzące. Zawarty w preparacie butylocykloheksanol skutecznie hamuje obecne w skórze receptory TRPV1, których uaktywnienie pod wpływem słońca odpowiedzialne jest za nieprzyjemne odczucia pieczenia i szczypania. Działa przeciwzapalnie i kojąco na skórę zaczerwienioną.
Składniki aktywne: kwas hialuronowy, MSM, butylocykloheksanol
Cena: ok. 56 zł (50 ml)
SYNCHROLINE SUNWARDS after sun body spray
Emulsja w sprayu do ciała zalecana do stosowania po ekspozycji na promieniowanie słoneczne. Posiada silne właściwości nawilżające oraz łagodzące. Dzięki obecności butylocykloheksanolu skutecznie hamuje obecne w skórze receptory TRPV1, których uaktywnienie pod wpływem słońca odpowiedzialne jest za nieprzyjemne odczucia pieczenia i szczypania. Działa przeciwzapalnie i kojąco na skórę zaczerwienioną. Preparat stworzony w oparciu o TECHNOLOGIĘ SYNCHROBLOCK®, która umożliwia lepsze przenikanie składników aktywnych w głąb skóry przy jednoczesnym zatrzymaniu cząsteczek filtrów na powierzchni skóry.
Składniki aktywne: kwas hialuronowy, MSM, butylocykloheksanol
Cena: ok. 70 zł (200 ml)

PIELĘGNACJA SKÓRY DZIECI
SYNCHROLINE SUNWARDS baby spray SPF 50+
Emulsja w sprayu z filtrem ochronnym SPF 50+ stworzona z myślą o bardzo wysokiej ochronie delikatnej skóry ciała dzieci przed promieniowaniem słonecznym. Zawiera dodatkowe składniki łagodzące (pantenol, wyciąg z rumianku), fotoochronne i nawilżające. Preparat stworzony w oparciu o TECHNOLOGIĘ SYNCHROBLOCK®, która umożliwia lepsze przenikanie składników aktywnych w głąb skóry przy jednoczesnym zatrzymaniu cząsteczek filtrów na jej powierzchni.
Składniki aktywne: kwas hialuronowy, MSM, pantenol, wyciąg z rumianku
Cena: ok. 70 zł (150 ml)

SYNCHROLINE SUNWARDS after sun baby spray SPF 50+
Delikatna emulsja w sprayu przeznaczona do pielęgnacji skóry dziecka po ekspozycji na promieniowanie słoneczne. Posiada silne właściwości nawilżające oraz łagodzące. Działa przeciwzapalnie i kojąco na skórę zaczerwienioną. Preparat stworzony w oparciu o TECHNOLOGIĘ SYNCHROBLOCK®, która umożliwia lepsze przenikanie składników aktywnych w głąb skóry przy jednoczesnym zatrzymaniu cząsteczek filtrów na jej powierzchni.
Składniki aktywne: wyciąg z rumianku, pantenol, MSM, pochodna inuliny
Cena: ok. 70 zł (200 ml)
 

 

 
Komentarze (0)

 
Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2018 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie