Zarejestruj / Zaloguj
Inteligentny preparat zmniejszający widoczność porów


ARTISTRY INTENSIVE Serum wygładzające  – inteligentny preparat zmniejszający widoczność porów od Amway

Warszawa, grudzień 2014 r. – Każda kobieta chce wyglądać pięknie, oszałamiająco i mieć nieskazi-telną cerę. ARTISTRY INTENSIVE serum wygładzające to marzenie każdej cery, nawet tej najbardziej wymagającej. Inteligentny preparat do codziennej pielęgnacji skóry twarzy odblokowuje pory, usuwa martwe komórki skóry, pozwala kontrolować poziom sebum, sprawi, że każda kobieta poczuje się wyjątkowo. 

Kosmetyczka w tubce
  
Szybkie tempo życia, praca i obowiązki domowe sprawiają, że kobiety mają coraz więcej trudności ze zna-lezieniem chwili na pielęgnację zwłaszcza wrażliwej skóry twarzy. Z braku czasu wizyta u kosmetyczki ciągle jest przekładana na inny termin, a to negatywnie wpływa na wygląd. Co zrobić, aby pomimo aktywnego trybu życia cieszyć się piękną cerą? Nowe, luksusowe serum wygładzające ARTISTRY INTENSIVE firmy Amway sprawi, że skóra twarzy będzie wyglądać jak po profesjonalnym zabiegu kosmetycznym przy użyciu lasera frakcyjnego. Aż 80% kobiet przyznało, że efekty widoczne są już po pierwszym zastosowa-niu.

Żegnajcie niedoskonałości!

Wśród najczęściej wymienianych przez kobiety problemów z cerą są: rozszerzone pory, widoczne nierów-ności oraz poszarzała i szorstka w dotyku skóra. Walka z tymi niedoskonałościami zazwyczaj zajmowała dużo czasu, a przy tym była bardzo kosztowana. ARTISTRY INTENSIVE serum wygładzające najbardziej zaawansowany produkt do codziennej pielęgnacji cery z linii ARTISTRY INTENSIVE - pozwoli na wyelimi-nowanie niedoskonałości cery przy użyciu tylko jednego kosmetyku. Cera staje się wyraźnie gładka, nawil-żona, a przy tym wygląda świeżo i promiennie.

Inspiracja z natury

Wszystko co piękne, płynie z natury, dlatego właśnie eksperci Amway tworząc ARTISTRY INTENSIVE serum wygładzające sięgneli po naturalne składniki. Wyciąg z ziaren owsa oraz cukry NMF nie tylko nawil-żają wrażliwą skórę twarzy, ale dodatkowo delikatnie złuszczają ją i eliminują najdrobniejsze nawet nierów-ności. Nasiona soczewicy, znane ze swoich właściwości przeciwutleniających sprawiają, że z każdym dniem pory stają się mniej widoczne, a cera nabiera zdrowego blasku. Ekstrat z jawajskiej herbaty zapo-biega nadmiernej produkcji sebum, redukuje świecenie się skóry, zaś wyciąg z liści owoców karamboli wzmacnia zewnętrzną strukturę porów.

Aby osiągnąć maksymalny efekt oślniewającej cery, należy stosować ARTISTRY INTENSIVE serum wy-gładzające dwa razy dziennie rano oraz wieczorem wraz z wybranymi kosmetykami linii ARTISTRY IN-TENSIVE.

ARTISTRY INTENSIVE Serum wygładzające
ARTISTRY INTENSIVE serum wygładzające to inteligentny preparat zmniejszający widoczność po-rów, który daje rezultat wygładzania zbliżony do efektów otrzymywanych w wyniku zabiegów wykony-wanych za pomocą lasera frakcyjnego*. Przeznaczony do codziennej pielęgnacji wszystkich rodzajów cery, również wrażliwej. Dzięki Serum skóra odzyskuje nieskazitelny wygląd. Opatentowane, bezkwasowe składniki złuszczające łagodnie wyrównują wierzchnią warstwę skóry, eliminując wszelkie niedoskonałości. Odblokowuje pory, usuwa martwe komórki skóry, pozwala kontrolować poziom sebum. W wyniku stosowania preparatu skóra staje się wygładzona i wolna od połysku. W warunkach klinicznych udowodniono, że serum zmniejsza widoczność porów o 62% już w ciągu 4 tygodni. Skoncentrowane wyciągi roślinne o intensywnym działaniu wnikają głęboko w zewnętrzne warstwy skóry, wspomagając zachodzące w nich naturalne procesy, dzięki którym następuje znaczne zmniejszenie widoczności porów. Efekty działania widoczne są już po 1 zastosowaniu serum. Regularne stosowanie preparatu potęguje efekty. Produkt został przetestowany alergologicznie i dermatologicznie.
ARTISTRY INTENSIVE serum wygładzające niweluje 5 czynników mających niekorzystny wpływ na wygląd skóry i porów. Holistyczne podejście jest gwarancją doskonałych i szybkich rezultatów. Kompleks wygładzający to skoncentrowane połączenie substancji rozpraszających światło z naturalnymi, bardzo sku-tecznymi w działaniu składnikami:
1.    Substancje optycznie rozpraszające światło matują i wygładzają powierzchnię skóry, dzięki czemu  odzyskuje ona miękkość i sprawia wrażenie wypoczętej.
2.    Opatentowane** wyciąg z owsa i cukry NMF delikatnie złuszczają skórę, odblokowują pory i eli-minują nierówności.
3.    Bogaty w przeciwutleniacze wyciąg z nasion soczewicy zmniejsza widoczność porów.
4.    Wyciąg z herbaty jawajskiej zapobiega nadmiernej produkcji sebum już na poziomie rdzenia po-rów.
5.    Wyciąg z liści owocu karamboli wzmacnia zewnętrzną strukturę porów, zmniejszając pory i wy-równując koloryt skóry.

*Rezultaty nie są w pełni porównywalne do efektów uzyskiwanych w wyniku zabiegów kosmetycznych/zabiegów medycyny estetycznej
** Patent # WO/2002/030387
Pojemność: 30 ml        Cena detaliczna: 275 zł        
 
Komentarze (0)

 
Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2018 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie