Zarejestruj / Zaloguj
Macrolane - rewolucyjna metoda powiększania męskich narządów płciowych

powiększanie penisa macrolane

Stosowane dotychczas metody powiększania męskich narządów płciowych są dosyć inwazyjnymi metodami. Skomplikowane zabiegi chirurgiczne są obarczone pewnym ryzykiem niepowodzenia. Wprowadzone na rynek produkty na bazie kwasu hialuronowego Macrolane, pozwalają bezpiecznie odtworzyć lub nadać nowe kształty męskim narządom płciowym.


Macrolane™ rewolucyjna metoda powiększania penisa – czym jest wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego
Macrolane jest specjalnie skonstruowanym specyfikiem w postaci żelu, który zawiera stabilizowany kwas hialuronowy (naturalny składnik wielu tkanek człowieka). Stosowany kwas hialuronowy jest pochodzenia syntetycznego i nie zawiera żadnych składników odzwierzęcych. W celu zrozumienia istoty działania kwasu hialuronowego, należy zwrócić uwagę na fakt, iż wiąże on cząsteczki wody, dzięki temu nadaje objętości skórze. Ponadto, jest on stosowany w medycynie estetycznej do wypełniania zmarszczek i konturowania twarzy. Najnowszym zastosowaniem wypełniacza jest powiększanie intymnych części ciała człowieka.

 

Macrolane™ rewolucyjna metoda powiększania penisa – ogólna charakterystyka zabiegu
Bezdyskusyjną zaletą zabiegu iniekcji Macrolane jest natychmiastowy efekt z długo utrzymującymi się efektami (około 2 lat).
Zabieg Macrolane trwa 20 – 40 minut, w zależności od ilości wstrzykiwanego żelu. Procedura powinna być przeprowadzana w warunkach higienicznych, niemniej jednak zabieg nie wymaga użycia sali operacyjnej. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Lekarz jedynie nakłuwa skórę i wprowadza Macrolane specjalną igłą. 
Po przeprowadzonym zabiegu w pierwszych dniach należy masować penisa. Zaleca się również noszenie obcisłej bielizny i unikanie kontaktów seksualnych oraz wysiłku fizycznego przez 2-4 tygodnie.

 

Macrolane™ rewolucyjna metoda powiększania penisa – zalety stosowania wypełniacza
Osoby z różnego rodzaju problemami, powiązanymi z brakiem satysfakcji z własnego wizerunku, niejednokrotnie rezygnują z szansy poprawy swojego wyglądu. Ich decyzja o nie poddawaniu się zabiegowi chirurgicznemu jest całkowicie zrozumiała w kontekście wszelkich ryzyk powiązanych z chirurgiczną ingerencją w ciało człowieka.
W świetle powyżej opisanych dylematów pacjentów, bezdyskusyjną zaletą zabiegów Macrolane jest prostota ich wykonania. Iniekcja wypełniacza w penisa nie wymaga pozostania pacjenta w szpitalu oraz nie niesie ze sobą ryzyka powstania blizn. Zabieg nie powoduje upośledzenia erekcji. Do dodatkowych, niepowtarzalnych walorów wypełniacza Macrolane można zaliczyć m.in.:
- relatywnie długie utrzymywanie się preparatu (około 24 miesięcy);
- możliwość kilkukrotnych zabiegów;
- szansa na wielokrotne dopełnienia i korekty;
- wypełniacz jest substancją naturalnie występującą w ciele człowieka;
- wypełniacz nie osłabia wartości diagnostycznej prześwietleń.

 

Macrolane™ rewolucyjna metoda powiększania penisa – efekty zabiegu
Efekty zabiegu powinny utrzymywać się od 12 – 24 miesięcy, często jednak istnieje potrzeba ustalenia indywidualnego programu terapeutycznego, który może obejmować coroczną iniekcję niewielkiej ilości specyfiku. Cena wtedy jest ustalana w zależności od ilości zużytego preparatu.

 

Orientacyjny koszt zabiegu
Powiększenie penisa wypełniaczem Marcolane™: 4000 – 5000 PLN

Zobacz gdzie ten zabieg możesz wykonać w PROMOCYJNEJ cenie:

Gabinet Chirurgii Plastycznej Dr Jerzy Chęciński Warszawa
Zobacz, gdzie można wykonać ten zabieg:MmmKnakiewicz_logo Chirurgia Plastyczna H. Knakiewicz
Wrocław, Rydygiera 30
knakiewicz@knakiewicz.com http://www.knakiewicz.com
MmmKnakiewicz_logo Chirurgia Plastyczna H. Knakiewicz
Wrocław, Rydygiera 30
knakiewicz@knakiewicz.com http://www.knakiewicz.com
MmmKnakiewicz_logo Chirurgia Plastyczna H. Knakiewicz
Wrocław, Rydygiera 30
knakiewicz@knakiewicz.com http://www.knakiewicz.com
rozwiń listę (+)

Komentarze (5)

awatar
~reality napisał:
2010-05-02 02:11:45
ok, większość "specjalistów" mówi, że to tylko kwestia psychiki. Ale jak w takim razie do psychiki ma to odnieść facet, któremu kobieta wprost mówi, że nie ma przyjemności z seksu, bo penis nie jest wystarczająco gruby?

awatar
~alonzo napisał:
2009-11-28 01:48:39
Nie polecam... zdecydowanie!!!

przeczytaj wszystkie komentarze (+)
 
Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie