Zarejestruj / Zaloguj
Modelowanie szyi

modelowanie szyi

Nieestetyczna szyja to bardzo częsty problem zarówno u osób stosunkowo młodych, jak i tych starszych. Luźna skóra na szyi postarza ludzi, sprawia, że wyglądają na zmęczonych. Bardzo często starsze osoby z luźniejszą skórą na szyi zatracają dawne młodzieńcze rysy oraz wyrazisty kontur twarzy.Natomiast u stosunkowo młodych osób bardzo często na szyi pojawiają się znaczne „depozyty” tkanki tłuszczowej, która zniekształca jej definicję, a tym samym negatywnie wpływa na wygląd całej twarzy.
Bardzo często osoby niezadowolone z wyglądu swojej szyi rezygnują z noszenia ubrań dużym dekoltem, naszyjników. Nawet noszenie krawatów dla wielu mężczyzn jest niewygodne z powodu zwisającej skóry.

Odpowiednie wymodelowanie szyi może poprawić wygląd całej twarzy, u starszych osób wykonanie jej modelingu może zaowocować młodszym wizerunkiem – efektem porównywalnym z liftingiem. Obecnie można odmłodzić wygląd swojej szyi za pomocą stosunkowo nieinwazyjnych metod polegających na wykorzystaniu jak najnowszych technik zabiegowych.
Zabieg modelowania szyi dobierany jest odpowiednio do potrzeb danej osoby. W dzisiejszych czasach większość osób decyduje się na zabiegi małoinwazyjne. Tendencje takie są wynikiem ich szybszego trybu życia. Operacja inwazyjna np. lifting całej twarzy wymagałby od nich wykluczenia społecznego, co wiąże się z przymusowym urlopem i nie uczestniczeniem w życiu towarzyskim przez co najmniej 7-14 dni.

Alternatywą do pełnego liftingu twarzy, który naciąga również szyję są zabiegi z zakresu liposukcji. Nie wymagają one długiego okresu rekonwalescencji oraz nie są tak drogie jak pełne liftingi twarzy.

Starzejąc się tracimy prawidłową definicję szyi z powodu szeregu czynników, do których można zaliczyć m.in.:
 - odkładanie się tkanki tłuszczowej,
 - osłabianie się mięśni,
 - wiotczenie skóry.

Skóra na szyi charakteryzuje się bardzo dużą elastycznością, bardzo często wystarczy usunąć tłuszcz oraz podzielić od mięśni leżących pod spodem, aby szyja odzyskała ładny, młodzieńczy kontur. Zazwyczaj zabiegi małoinwazyjnego odmładzania szyi polegają na wykonaniu małych nacięć pod brodą i za uszami, usunięciu tłuszczu, wzmocnieniu mięśni oraz oddzieleniu skóry od mięśni. Zakres zabiegu zależy od indywidualnych potrzeb pacjenta. Z reguły u osób stosunkowo młodych wystarczy przeprowadzić liposukcję szyi.
Zobacz, gdzie można wykonać ten zabieg:MmmKnakiewicz_logo Chirurgia Plastyczna H. Knakiewicz
Wrocław, Rydygiera 30
knakiewicz@knakiewicz.com http://www.knakiewicz.com
MmmKnakiewicz_logo Chirurgia Plastyczna H. Knakiewicz
Wrocław, Rydygiera 30
knakiewicz@knakiewicz.com http://www.knakiewicz.com
MmmKnakiewicz_logo Chirurgia Plastyczna H. Knakiewicz
Wrocław, Rydygiera 30
knakiewicz@knakiewicz.com http://www.knakiewicz.com
rozwiń listę (+)

Komentarze (6)

awatar
ROZZEN napisała:
2013-11-30 09:30:31
Wystarczy zaniedbać ,bo wcześniej widać ,że jest wszystko w porządku ,to potem czas działa na niekorzyść jest już efekt nieciekawy .Szyja wymaga dodotkowych zabiegów pielęgnacyjnych.Trochę póżno się opamiętałam,widzę,że moje zabiegi pielęgnacyjne,działają na korzyść.

awatar
~magda napisała:
2013-09-27 20:23:33
Nie wiem czy słyszałyście o zabiegu Cytocare. Ja teraz byłam w tym salonie http://cec-efekt.pl/ i musze Wam powiedziec ze nie spodziewałam sie az tak rewelacyjnych efektów. Naprawde działa cuda jesli chodzi o zmarszczki i utrate jedrności.

przeczytaj wszystkie komentarze (+)
Zabiegi wg wskazań

14-10-06OoZ_baner_small (2)
Galeria produktów

Najnowsze kosmetyki


 
Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie