Zarejestruj / Zaloguj
Digitopunktura twarzy - odmłodzenie wyglądu oraz ujędrnienie skóry

Digitopunktura twarzy

Kompleksowa pielęgnacja skóry twarzy, to nie tylko nakładanie specjalistycznych masek oraz innych kosmoceutyków. Skóra człowieka wymaga pobudzania odpowiednich punktów oraz struktur ukrytych głęboko pod skórą. Sama maseczka lub mechaniczne oczyszczenie skóry nie pomogą, bardzo ważnym elementem każdego zabiegu wykonywanego w profesjonalnym gabinecie jest przeznaczenie około 5-10 minut na masaż.Zabiegi odżywczo pielęgnacyjne mogą być wzbogacone tzw. digitopunkturą, która poprzez dotyk oraz odpowiedni ucisk wybranych punktów na twarzy korzystnie wpływa na jej skórę oraz głęboko odpręża człowieka.


Płyta instruktażowa z masażem
do zamówienia na stronie www.lne.pl

Digitopunktura jest rodzajem zabiegu, który opiera się na zasadach akupunktury, z tymże podczas zabiegu nie są wykorzystywane igły, a jedynie odpowiedni ucisk koniuszkami palców.
Digitopunktura przywraca prawidłowy przepływ energii oraz harmonię psychofizyczną. Odpowiednio poruszone oraz uciskane punkty na twarzy uruchamiają w organiźmie lepszy przepływ energii oraz bardziej wydajne zarządzanie źródłami energii.

Digitopunktura dzięki swojemu działaniu jest stosowana jako zabieg:
-    przeciwzmarszczkowy,
-    drenujący,
-    tonizujący,
-    głęboko relaksujący,
-    poprawiający ukrwienie skóry.

Dodatkowo zabieg poprawia ukrwienie skóry oraz stymuluje wytwarzanie kolagenu i elastyny.

Do widocznych efektów digitopunktury można zaliczyć:
-    ujędrnienie skóry,
-    przywrócenie skórze blasku,
-    wygładzenie drobnych zmarszczek,
-    poprawę wyglądu skóry.

Digitopunktura zazwyczaj łączona jest z innymi procedurami odżywczymi oraz odmładzającymi. Kosmetyczki przyznają, iż łączenie tego typu masażu z innymi procedurami znacznie polepsza efekty i bardzo odpręża klienta/kę.

Orientacyjny koszt zabiegu: zazwyczaj digitopunktura łączona jest z innymi zabiegami i koszt tego masażu jest wliczony w cenę całej usługi kosmetycznej. Zazwyczaj zabiegi takie kosztują w granicach 40 – 150 PLN, w zależności od stosowanych kosmetyków oraz urządzeń.
Komentarze (2)

awatar
~kosmetyk napisał:
2010-05-04 08:28:52
Akurat zabieg digitopunktury jest niezwykle prosty. Wystarczy znać punkty ucisku i można ją wykonywać trzymając siętylko kilku wskazówek.

awatar
pinkmause napisała:
2009-10-01 13:33:57
Brzmi interesująco i cena całkiem przystępna. Szkoda tylko, że usługi nie są dla wszystkich dostępne. Małomiasteczkowe środowiska są naprawdę zacofane pod tym względem, a kobiety mają tu podobne problemy jak i w wielkich miastach. Też chcemy być piękne...

Zabiegi wg wskazań

14-10-06OoZ_baner_small (2)
Galeria produktów

Najnowsze kosmetyki


 
Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie