Zarejestruj / Zaloguj
Łóżko z sauną - wielosensoryczny zabieg

łóżko z sauną

Zabiegi w kapsułach SPA często wymagają od klienta/ki wychodzenia z niej podczas zabiegu, w celu nasmarowania ciała kosmetykami, czy też poddania go masażowi. Innowacyjne łóżko z sauną zapewnia każdemu pełny relaks bez potrzeby wstawania podczas sesji zabiegowej. Nowoczesne łóżko łączy w sobie funkcję kapsuły oraz fotela zabiegowego.


Ponadto umożliwia włączenie funkcji zabiegów w parze wodnej, koloroterapii, aromaterapii, muzykoterapii i pobudzającej bryzy. Bezpośrednio po kąpieli w łóżku z sauną, można unieść jej pokrywę i przejść do masażu ciała lub zabiegów upiększających. Wyżej opisywane łóżko jest wykonane z drewna, także nawiązuje ono do natury.

 

Łóżko z sauną – funkcje zabiegów
Połączenie działania wielu programów wbudowanych w łóżko pozwala na przeprowadzeniezabiegów na najwyższym poziomie. Zabiegi wykonane w łóżku z sauną są nie tylko całkowitą regeneracją ciała, ale również relaksem dla sfery duchowej. Połączenie przeróżnych nut zapachowych z niesamowicie kojącą muzyką, do tego podświetlenie kapsuły nastrojowym światłem, inspiruje człowieka i pobudza jego wyobraźnię. Jednocześnie na ciało działa para wodna, która poprawia cyrkulację krwi. Osoby znużone i zmęczone czują się odprężone po takim zabiegu.

 ImageImage

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdjęcia udostępnione przez http://www.eversun.pl/

 

Łóżko z sauną – ogólna charakterystyka zabiegów
Kąpiel w parze wodnej ma podobne działanie do sauny. Temperatura i skroplone powietrze wpływają na rozszerzenie porów oraz zmiękczenie skóry. Ponadto para wodna poprawia chłonność skóry. W związku z powyższym różnego rodzaju kosmetyki upiększające oraz pielęgnujące łatwiej przenikają przez warstwy skóry.
Łóżko ma wbudowany również system do schładzania ciała. Polega on na spryskiwaniu klienta/ki delikatną mgiełką, która bardzo często jest zapachowa. Opryskiwanie ciała taką świeżą bryzą ma na celu jego tonizację i pobudzenie.
Dodatkowo podczas jednego zabiegu można doznać niesamowitych wrażeń dzięki aromaterapii, koloroterapii i muzyce.
Aromatyczna para emitowana przez malutkie dysze potęguje przyjemne doznania sesji. Natomiast terapia kolorami pomaga podtrzymać niesamowity nastrój podczas zabiegu. W łóżku można ustawić różne cykle kolorystyczne (np. niwelujące cellulit, regenerujące, pobudzające etc.)
Cała sesja zabiegowa jest uzupełniana przepiękną, kojącą zmysły muzyką. Spokojne melodie pozwalają uwolnić emocje i pobudzają ludzką wyobraźnię.

 

Łóżko z sauną – orientacyjny koszt sesji
30 minut z nowoczesnym łóżku z sauną kosztuje 50 – 100 PLN (cena jest uzależniona od kosmetyków zastosowanych przed i po zabiegu)

 
Zobacz, gdzie można wykonać ten zabieg:MmmButterflay_logo_z_motylem Butterfly Wellness Sp. z o.o.
Wrocław, Sudecka 146
butterfly_wellness@onet.pl http://www.butterflywellness.com.pl
MmmButterflay_logo_z_motylem Butterfly Wellness Sp. z o.o.
Wrocław, Sudecka 146
butterfly_wellness@onet.pl http://www.butterflywellness.com.pl
MmmButterflay_logo_z_motylem Butterfly Wellness Sp. z o.o.
Wrocław, Sudecka 146
butterfly_wellness@onet.pl http://www.butterflywellness.com.pl
rozwiń listę (+)

Komentarze (3)

awatar
ROZZEN napisała:
2013-06-24 10:50:11
To coś nowego o takiego rodzaju zabiegach nie słyszałam. Relaks przyjemność dla ciała i duszy relaksacyjna muzyka ,to na pewno coś,co potrzebne jest na odprężenie po stresującym dniu.

awatar
KASIA_KITEK napisała:
2010-03-07 18:06:20
Brzmi rewelacyjnie.Uwielbiam saunę i łaźnie parową.Jeśli do tego jeszcze dodać aromaterapię, to już zupełnie wystarczy do pełnego relaksu.

przeczytaj wszystkie komentarze (+)
Zabiegi wg wskazań

14-10-06OoZ_baner_small (2)
Galeria produktów

Najnowsze kosmetyki


 
Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2021 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie