Zarejestruj / Zaloguj
Obszerna liposukcja wpływa pozytywnie na zdrowie pacjenta

liposukcja obszerna

Oczywistym jest, że otyłość to nie tylko nieatrakcyjny wygląd, ale również zagrożenie dla zdrowia. Według najnowszych badań usuwanie dużej ilości tłuszczu poprzez liposukcję może nie tylko wpłynąć pozytywnie na wygląd kobiety, ale również poprawić jej stan zdrowia.
Za obszerną liposukcję uważa się zabieg, podczas którego usuwa się od 5 – 6 litrów tłuszczu.


 

Lekarze monitorując następstwa przeprowadzonych zabiegów obszernej liposukcji odkryli, iż pacjenci nie tylko pozbyli się zbędnych kilogramów, ale również ich problemy z za wysokim ciśnieniem i cukrzycą zostały rozwiązane. W środowisku lekarskim istnieją również opinie, iż liposukcja może uchronić pacjenta od zawału serca.

 

Efekt zabiegu zależy w głównej mierze od zachowania pacjenta po operacji. Osoby, które zamierzają przeprowadzić obszerną liposukcję nie tylko powinny, ale są zobligowane do zaangażowania się w prowadzenie zdrowego trybu życia po zabiegu. Systematyczny wysiłek fizyczny, zdrowa dieta są nieodzownymi warunkami podtrzymania efektu zabiegu.
Chirurdzy plastyczni odmawiają zazwyczaj przeprowadzenia obszernej liposukcji, jeśli pacjent ma zaburzenia w jedzeniu, niekontrolowane skoki ciśnienia oraz częste zmiany wagi.

 

Okres pełnej rekonwalescencji po operacji to 6 tygodni, po upływie, których wstrzyknięty fluid (wyjaśnienie, czym jest wstrzykiwany fluid znajdziesz w artykule poświęconym zabiegowi liposukcji) zostaje wydalony z ciała. Po dwóch miesiącach od operacji pacjenci zazwyczaj są lżejsi o 5 do 7,5 kg. Obszerna liposukcja musi być wykonywana w warunkach klinicznych oraz pod narkozą.
Komentarze (3)

awatar
~basia22 napisał:
2014-07-01 00:41:08
Zgadzam sie, tutaj salon Afrodyta jest takim jednym z najbardziej profesjonalnych salonow i jesli miałabym polecić to własie dokładnie ten.

awatar
~kama78 napisał:
2014-05-03 19:30:58
To ja już raczej mam tez gotową odpowiedz gdzie mozecie wykonac dokładnie taki zabieg http://www.afrodytasalon.pl/zabiegi-kosmetyczne/lipoliza-laserowa-warszawa
I moim zdaniem warto własnie jest na takie rozwiązanie postawić.

przeczytaj wszystkie komentarze (+)
Zabiegi wg wskazań

14-10-06OoZ_baner_small (2)
Galeria produktów

Najnowsze kosmetyki


 
Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie