Zarejestruj / Zaloguj
SlimLipo® - szybka korekta podwójnego podbródka

liposukcja podbródka

Podwójny podbródek, to niewątpliwie dodatek zupełnie niepotrzebny nikomu do szczęścia. Psuje on wygląd całej twarzy, postarza ją i zniekształca jej owal. Osoby, które mają skłonności do tycia bardzo często mają problem z podwójnym podbródkiem.Okolice pod brodą, czyli na jej styku z szyją, są dosyć niefrasobliwym miejscem, gdzie odkłada się tłuszcz. Niestety „zbyt gruby podbródek” jest bardzo trudno odchudzić, gdyż ani dieta, ani ćwiczenia nie będą bezpośrednio oddziaływać na ten obszar ciała. Korekty podbródka można dokonać, jeśli ktoś boryka się z problemem zbyt dużego zasobu tłuszczu na nim lub z powodu gromadzenia się tam złogów tłuszczowych, które na skutek osłabienia mięśni szyi powodują obwisanie skóry.


Operacyjna korekta tzw. podwójnej brody wiąże się z dosyć długim okresem rekonwalescencji oraz powstaniem ukrytych, ale trwałych blizn. Dotychczas jedynym rozwiązaniem na korektę podwójnego podbródka było przeprowadzenie zintegrowanej operacji polegającej na liposukcji, a później przeprowadzeniu liftingu nadmiaru skóry, który pozostał po przeprowadzeniu odessania tłuszczu.

Obecnie wprowadzenie nowej metody liposukcji wykorzystującej działanie lasera pozwala na szybkie i mało inwazyjne pozbycie się podwójnego podbródka. Wykorzystanie przy tego typu zabiegach urządzenia do liposukcji SlimLipo® skraca czas rekonwalescencji do minimum oraz zmniejsza ryzyko powstania blizn. SlimLipo® nie tylko usuwa nadmiar tłuszczu, ale również napina skórę. Dzięki nowej technologii w stosunkowo krótkim czasie można pozbyć się nadmiaru tłuszczu oraz zwisającej skóry. SlimLipo® emituje opatentowaną falę świetlną o długości 924nm i 924/975nm, działanie, której ma na celu niwelację tłuszczu i luźnej skóry. Już po ok. 7 dniach od zabiegu widać efekty w postaci ładnie wymodelowanego podbródka.

SlimLipo® wykonane na podbródku jest zabiegiem przeznaczonym szczególnie dla osób, które mają grubą szyję i brodę, a ich skóra jest wciąż elastyczna i jędrna. Niestety dla osób, których skóra jest bardzo zwisająca SlimLipo® nie będzie wystarczające i konieczne będzie połączenie zabiegu z liftingiem skóry.

Orientacyjny koszt zabiegu: 2.000 – 5.000 PLN.
Komentarze (3)

awatar
ROZZEN napisała:
2013-06-14 11:12:24
Bardzo poważna sprawa jak ktoś ma taki podbródek ,szpeci twarz,to problematyczna nie taka
prosta sprawa ,dobrze że u mnie nie ma takiego przypadku.

awatar
~uuuuu napisał:
2010-11-25 15:50:04
a mi się to bardzo podoba u dziewczyn. nie taki duży ale taki malutki jest fajny, nie podoba mi się z kolei taka sztucznie koścista szczęka gdzie wogóle kształt nie jest harmonijny, jak dziewczyna ma malutki taki podbródek to przy normalnej pozycji głowy twarz łączy się idealnie z szyją i świetnie to wygląda dla mnie przynajmniej

przeczytaj wszystkie komentarze (+)
 
Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie