Zarejestruj / Zaloguj
Korekta podwójnego podbródka - ogólna charakterystyka zabiegu SlimLipo®

liposukcja podbródka

Podwójny podbródek zniekształca owal twarzy. Sprawia on, że twarz nie jest ostro zarysowana i tym samym pogrubia cały wizerunek człowieka. Zbyt grubej brody właściwie nie można się pozbyć za pomocą diety i ćwiczeń fizycznych.
SlimLipo® to nowa metoda liposukcji wykorzystująca działanie lasera pozwala na szybkie i mało inwazyjne usunięcie podwójnego podbródka. Dodatkowo skraca czas rekonwalescencji do minimum oraz zmniejsza ryzyko powstania blizn.SlimLipo® nie tylko usuwa nadmiar tłuszczu, ale również napina skórę. Dzięki nowej technologii w stosunkowo krótkim czasie można pozbyć się nadmiaru tłuszczu oraz zwisającej skóry.

SlimLipo® emituje opatentowaną falę świetlną o długości 924nm i 924/975nm działanie, której ma na celu niwelację tłuszczu i luźnej skóry. Już po ok. 7 dniach od zabiegu widać efekty w postaci ładnie wymodelowanego podbródka.

 Zastosowany laser podczas zabiegu rozpuszcza tłuszcz i „ściąga” skórę. Operacja wykonywana jest za pomocą bardzo cienkiego włókna emitującego światło lasera. Zabieg może być wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Cienkie włókno, które pełni funkcję swoistego rodzaju światłowodu, umieszczane jest pod skórą i tam uruchamiany jest laser.
Po zabiegu przez okres 4 – 5 dni zalecane jest noszenie specjalnej opaski uciskowej na brodę celem podtrzymania skóry.

SlimLipo® wykonane na podbródku jest zabiegiem przeznaczonym szczególnie dla osób, które mają grubą szyję i brodę, a ich skóra jest wciąż elastyczna i jędrna. Niestety dla osób, których skóra jest bardzo zwisająca SlimLipo® nie będzie wystarczające i konieczne będzie połączenie zabiegu z liftingiem skóry. Czasami procedura SlimLipo® łączona jest z innymi zabiegami korygującymi owal twarzy np. z implantacją wkładki korygującej kształt brody.

SlimLipo® nie wymaga wykonywania dużych nacięć skóry. Cienkie włókno może być wprowadzone poprzez nakłucie skóry lub przez minimalne jej nacięcie, które nie wymaga późniejszego zszywania. Okres rekonwalescencji po zabiegu wynosi ok. 4 – 5 dni, przez które zalecane jest noszenie specjalnej opaski uciskowej, która pomaga ładnie wymodelować podbródek.

Korekta podwójnego podbródka metodą SlimLipo - orientacyjny koszt zabiegu

Orientacyjny koszt zabiegu: 2.000 – 5.000 PLN.
Komentarze (4)

awatar
~lekarz napisał:
2011-02-24 15:52:42
Sam zabieg jest może i fajny ale proszę nie zapominać o powikłaniach jakie mogą wystąpić po tym zabiegu...długotrwały obrzęk zwłóknienia..W Warszawie lekarze o tym nie wspominają pacjentom przed zabiegiem...
Nie mają doświadczenia? A może nie są do końca uczciwi?

awatar
~saba napisała:
2010-11-02 16:51:14
Dużo-niedużo, nie zmiania to postaci rzeczy, że zabieg jest bardzo dobry. Próbowałam różnych metod, ale tylko slimlipo okazało się skuteczne. Z resztą myślałam też nad innymi sposobami, ale mi ten zabieg doradzili i nie żałuję. A te ćwiczenia to mijają się z celem.

przeczytaj wszystkie komentarze (+)
Zabiegi wg wskazań

14-10-06OoZ_baner_small (2)
Galeria produktów

Najnowsze kosmetyki


 
Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie