Zarejestruj / Zaloguj
Body Jet - unikalna efektywność w modelowaniu sylwetki

body jet

Nie jesteś zadowolona ze swojej sylwetki? Teraz możesz wymodelować swoje ciało dzięki nowemu urządzeniu Body Jet ®.
Każda z nas wielokrotnie staje przed lustrem i szczegółowo przygląda się swojemu ciału. Tu byśmy nieco ujęły, tam byśmy nieco dodały i wtedy efekt byłby naprawę fajny. Do tej pory możliwe było dokonanie części naszych zamierzeń. Mogłyśmy poddać się zabiegowi liposukcji i wysmukleć w pewnych okolicach.Od niedawna możemy pójść krok dalej i użyć naszego własnego tłuszczyku do modelowania okolic ciała, z których nie jesteśmy w pełni zadowolone. Pozyskany w wyniku odsysania tłuszcz możemy wszczepić chociażby w piersi, usta czy pośladki.
Tak unikalne rozwiązanie zapewnia nam metoda Body Jet ®

 

Rezultaty zabiegu Body Jet ®

Zastosowanie tej nowej rewolucyjnej metody pozwala na prawdziwe modelowanie sylwetki. Dzięki doskonałemu przygotowaniu tkanki tłuszczowej do przeszczepu, wszczepia się ok. 60-70% podanych komórek tłuszczowych.

W tradycyjnych metodach wypełniania tłuszczem przeżywa jedynie 30-40% komórek tłuszczowych. Tak duża różnica w przeżywalności przeszczepu wpływa na efekt końcowy, który jest znacznie lepszy w przypadku zastosowania urządzenia Body Jet® w porównaniu do przeszczepów tkanki tłuszczowej pozyskiwanej w sposób tradycyjny.

Podczas jednego zabiegu za pomocą urządzenia Body Jet ® można usunąć do 5L tłuszczu na 100 kg masy ciała. Normy nie ograniczają możliwości urządzenia, lecz bezpieczeństwo pacjenta. Ilość odprowadzonego tłuszczu nie powinna zakłócać równowagi fizjologicznej i naturalnych procesów zachodzących w organizmie. W przypadku pacjentów bez, lub z niewielką nadwagą (BMI < 28), odessanie maksymalnie sześciu stref zwykle nie stanowi problemu. Oznacza to, że górna i dolna część brzucha, biodra oraz talia mogą być poddane modelowaniu w trakcie jednego zabiegu. To samo dotyczy obu stron ud, kolan, oraz rejonu łydek.

Prawidłowo wykonana liposukcja tj. usunięcie komórek tłuszczowych z organizmu zapobiega powstawaniu efektu jo-jo. W okolicach poddanych odsysaniu, nawet po wzroście wagi ciała, nie dochodzi do odkładania się tłuszczu, ponieważ zostały z tych regionów usunięte komórki tłuszczowe.

 

Przed i Po zabiegu

Kto powinien wykonać Body Jet®
Osoby, które oprócz chęci pozbycia się nadmiaru tkanki tłuszczowej pragną wymodelować pewne okolice ciała np.:
- kobiety z nadmiarem „tłuszczyku” w okolicach talii i brzucha a małym biustem,
- kobiety z niesymetryczną budową – duża pupa i nogi a mały biust.
Osoby, które w zabiegach upiększających dopuszczają zastosowanie tylko naturalnych preparatów np.:
- kobiety pragnące powiększyć biust bez wszczepiania implantów,
- kobiety, które pragną aby ich biust nie tylko wyglądał, ale i zachowywał się naturalnie.
Osoby, które chcą powiększyć usta i zachować naturalne odczucia, niezmienione poprzez podanie syntetycznego wypełniacza.
Osoby, które chcą wymodelować pośladki, nadać im jędrności i objętości oraz je podnieść bez stosowania morderczych ćwiczeń.
Osoby zwracające szczególną uwagę na maksymalne bezpieczeństwo zabiegu upiększającego.
Wszyscy Ci, którzy chcą uniknąć znieczulenia ogólnego.
Pacjenci, którzy po zabiegu chcą wrócić do codziennego życia możliwie jak najszybciej.
Osoby, którym zależy aby zaraz po zabiegu wyglądać możliwie jak najlepiej, ograniczyć wystąpienie zasinień i zaburzeń czucia skóry.
Wszyscy Ci, którzy planują zabieg okolic wymagających precyzji odsysania np.: modelowanie łydek, kolan, kostek, ramion, klatki piersiowej.
Pacjenci otyli, u których będzie wymagane odessanie dużych ilości tkanki tłuszczowej a ograniczeniem odsysania znacznej ilości tłuszczu będzie masywne krwawienie, które może towarzyszyć tradycyjnym metodom odsysania.
Osoby, u których ogólne wyniki badań krwi są na tzw. dolnej granicy normy i duże krwawienie, które może towarzyszyć klasycznej liposukcji wyklucza ich z grona osób u których ten zabieg mógłby być bezpiecznie wykonany.
 
Zobacz, gdzie można wykonać ten zabieg:MmmKnakiewicz_logo Chirurgia Plastyczna H. Knakiewicz
Wrocław, Rydygiera 30
knakiewicz@knakiewicz.com http://www.knakiewicz.com
MmmKnakiewicz_logo Chirurgia Plastyczna H. Knakiewicz
Wrocław, Rydygiera 30
knakiewicz@knakiewicz.com http://www.knakiewicz.com
MmmKnakiewicz_logo Chirurgia Plastyczna H. Knakiewicz
Wrocław, Rydygiera 30
knakiewicz@knakiewicz.com http://www.knakiewicz.com
rozwiń listę (+)

Komentarze (1)

awatar
danadusz napisała:
2011-04-22 17:27:50
Redakcjo, mam kilka pytań odnośnie artykułu. Jak długo człowiek dochodzi do siebie po zabiegu i czy odczuwany jest po nim ból, dyskomfort? Czy zostają jakieś ślady? Jakie są zalecenia po zabiegu? Trzeba szczególnie przestrzegać jakichś zakazów/nakazów? I czy po takiej nagłej "zmianie proporcji" nasza skóra nie odpowie w rewanżu np. pojawieniem się rozstępów??? Pozdrawiam!

 
Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie