Zarejestruj / Zaloguj
CoolSculpting™ Kriolipoza redukuje boczki i fałdy z tkanki tłuszczowej

redukcja tłuszczu

CoolSculpting™ Kriolipoza, to nowoczesna, nieinwazyjna metoda usuwania tzw. "upartego tłuszczu". Metoda ta oparta na wykorzystaniu kriolipozy, eliminuje tkankę tłuszczową, przy użyciu technologii chłodzenia. Amerykańscy naukowcy odkryli, iż podskórne komórki tłuszczowe są naturalnie bardziej wrażliwe na działanie zimna niż tkanki otaczające.Badania poświęcone tej właściwości wykazały, że miejscowe chłodzenie tkanek może powodować ubytek tkanki tłuszczowej oraz zalegającego tłuszczu bez naruszenia oraz uszkodzenia skóry. Zabieg CoolSculpting™ stworzony przez Zeltiq Aesthetic, pomaga w redukcji nieatrakcyjnych fałdek i zalegającego tłuszczu.

Wskazania do zabiegu CoolSculpting™
CoolSculpting™ to zabieg stworzony dla osób, które pomimo zgrabnej sylwetki, diet i ćwiczeń, nie mogą pozbyć się fałdek z brzucha, pleców, czy też tzw. "boczków". Nie nadaje się natomiast dla osób walczących z otyłością ani dla tych, którzy szybko chcą stracić na wadze.

Efekty zabiegu CoolSculpting™
Dzięki zabiegowi CoolSculpting™, zauważalna jest redukcja tkanki tłuszczowej nawet o 22% od dwóch do czterech miesięcy po zabiegu. Najszybciej zmiany w objętości komórek tłuszczowych, można zauważyć po trzech tygodniach. Nie jest to więc zabieg gwarantujący natychmiastowy efekt, lecz jego nieinwazyjność i brak ingerencji w inne tkanki (jak na przykład podczas liposukcji) powoduje skuteczną i trwałą redukcję tkanki tłuszczowej. Zabieg jest powtarzalny, jednak nie należy wykonywać go ponownie wcześniej, niż 3 miesiące po pierwszej sesji. Może się jednak okazać, że powtórne wykonanie zabiegu nie będzie koniecznie, gdyż odpowiednia dieta i ćwiczenia, pozwolą zachować zgrabną sylwetkę.

Przebieg zabiegu CoolSculpting™
Pierwszym etapem zabiegu, jest określenie obszaru, na którym lekarz medycny estetycznej ma przeprowadzić zabieg.  Wykonywany jest specjalnym aplikatorem, zasysającym tkankę tłuszczową i utrzymującym ją pomiędzy dwoma panelami chłodzącymi. Aplikatory, połączone są z centralnym panelem sterowania w celach kontroli oraz zapewnienia stałego przebiegu chłodzenia. W pierwszych minutach zabiegu, odczuwalny jest intensywny chłód, który z czasem ustępuje.  Zabieg trwa od 1 - 3 h, a w trakcie jego wykonywania pacjenci mogą się zrelaksować, czytać książkę czy obejrzeć film.  Procedura jest nieinwazyjna, jednak sporadycznie u części pacjentów, pojawia się zaczerwienienie, swędzenie lub zdrętwienie miejsc objętych chłodzeniem.

Orientacyjny koszt zabiegu CoolSculpting™
Cena zabieguCoolSculpting™ waha się pomiędzy kwotą 800 do 2000 PLN, w zależności od wielkości wybranego obszaru. Cenę zabiegu buduje wielkość zastosowanego aplikatora:
- mały, średni aplikator 800 -1000 PLN,
- duży aplikator 1800 -2000 PLN.
Jeżeli nasze fałdki tłuszczowe nie są duże, to cena zabiegu będzie niższa.
Komentarze (5)

awatar
~wampirzyca napisała:
2015-02-16 16:11:13
Bardzo dobre zabiegi, przed wszystkim efekty są szybkie, ja akurat miałam zabieg na Coolshaping z firmy Ifapro, bardzo profesjonalny sprzęt na razie tylko w lepszych gabinetach mozna go spotkać, ale czasem warto się poświęcić i poszukać.

awatar
~quna napisała:
2014-05-31 20:34:38
mnie od niekochanych boczkow wybawil zeltiq. po drugiej ciazy wrocilam do swojej dawnej sylwetki tylko walsnie nie moglam się pozbyc do konca oponki. i nie pomogaly mi zadne cwiczenia ani dieta. boczki jak byly tak byly. zeltiq jest wlasni ratunkiem dla takiego problemu. jesli ktos szuka gdzie mozna go zrobic, to ja moge polecic osteomed w krakowie.

przeczytaj wszystkie komentarze (+)
 
Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie