Zarejestruj / Zaloguj
Zwiększenie objętości włosów

stylizacja włosów

Stylizacja cienkich i przylegających do głowy włosów często nie daje zamierzonych efektów. Włosy szybko opadają i sprawiają wrażenie oklapniętych.Brakuje im objętości, ponieważ mają mniejszą średnicę niż włosy normalne. Jeżeli włosy nie są cienkie, ale rzadkie, to efekt może być podobny.

Patrząc na włosy modelek w czasopismach, oglądając gwiazdy w telewizji, często zastanawiamy się: „Jak to jest to jest możliwe, że one maja takie piękne i gęste włosy?”

Podstawą do idealnej fryzury jest przede wszystkim ich właściwa, codzienna pielęgnacja. Włosy cienkie i przyklapnięte powinny praktycznie codzienne być myte, szamponami nadającymi im objętości. Odżywkę na włosy nakładamy tylko na końcówki, aby nie obciążać włosów i wyeliminować efekt przylegania włosów do głowy.
Po umyciu najlepiej włosy z głową opuszczoną wysuszyć letnim powietrzem.

Zwiększenie objętości włosów można uzyskać stosując odpowiednie kosmetyki stylizacyjne. Najlepiej do tego nadają się pianki nadające objętość. Dla uzyskania rewelacyjnego efektu musimy tą piankę nanieść na całe włosy od nasady aż po same końce. Po ułożeniu włosów do wykończenia fryzury można użyć, ale w małych ilościach lakieru czy też żel w sprayu.
 

 

 

<<Zobacz szczegóły>>

 

 

 
Komentarze (5)

awatar
~Miśka napisała:
2017-01-10 10:49:49
Ja zwiększam produktami Pilomaxu :) Mega nawilżają i dodają :)

awatar
ROZZEN napisała:
2013-06-16 09:04:35
Zainteresowało mnie to zwiększanie objętości włosów,bo moje włosy akurat moją konstrukcję ,że są cienkie nadało by to im puszystości,rozejrzę się za tym lotonem.

przeczytaj wszystkie komentarze (+)
 
Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie