Zarejestruj / Zaloguj
VIP Lipoline Duo - zastosowanie elektrostymulacji oraz ultradźwięków w modelowaniu ciała

lipoline duo

Modelowanie ciała to w istocie bardzo trudny i mozolny proces. Wymaga poświęcenia oraz wielu wyrzeczeń. Niewątpliwie każdy chce wyglądać atrakcyjnie i mieć piękną sylwetkę. Należy jednak zauważyć, że najlepsza dieta oraz ułożony trening nie będą działały kompleksowo na ciało człowieka. Warto nadmienić, iż racjonalne odżywianie pomaga zredukować wagę, ćwiczenia zaś dodatkowo uruchamiają proces spalania tkanki tłuszczowej i uelastyczniania skóry.Jednak, co zrobić, gdy jest się w wieku 50 lat, albo urodziło się trzecie dziecko i nie ma się siły na intensywne treningi? Ponadto nawet, jeśli pomimo wieku i braku czasu starsza osoba decyduje się na odchudzanie tradycyjnymi metodami, to czy może ona kompleksowo zadbać o ciało? Czy będzie w stanie samodzielnie:
- uelastycznić skórę, tak aby po redukcji masy ciała nie była zwiotczała,
- zredukować cellulit,
- zapobiec pojawianiu się zmarszczek na zwiotczałej skórze, której nie wypełnia już tłuszcz?


Z pewnością powyżej wymienione zadania są niezwykle trudne do samodzielnego wykonania. Często osoby otyłe w podeszłym wieku obserwując na ciele skutki odchudzania (pojawienie się zmarszczek, obwisłej skóry), rezygnują z dalszej terapii i popadają w depresję.

Okazuje się jednak, że nie ma sytuacji bez wyjścia. Rozwiązaniem na powyżej, pokrótce opisane problemy związane z odchudzaniem, zwłaszcza u osób po 50 roku życia, jest zabieg wykorzystujący elektrostymulację oraz ultrdźwięki. Procedura jest wykonywana za pomocą specjalnego urządzenia opracowanego do modelowania ciała. Terapia wykorzystująca elektrostymulację oraz ultradźwięki może być wykorzystywana w zwalczaniu złogów tłuszczowych u wszystkich, którzy mają problem ze swoją sylwetką. Zarówno osoby bardzo młode, jak i starsze mogą korzystać z sesji zabiegowej. U osób młodszych procedura przynosi bardzo widoczne efekty w postaci polepszenia kondycji skóry oraz nadania zgrabnej figury.


VIP Lipoline Duo - efekty
Do głównych efektów zabiegu można zaliczyć m.in.:
- wyszczuplenie i wyrzeźbienie sylwetki,
- ujędrnienie skóry,
- redukcję cellulitu,
- drenaż lifatyczny i żylny,
- wygładzenie zmarszczek,
- nawilżenie skóry,
- wzmocnienie mięśni,
- likwidacja obrzęków ciała i twarzy,
- redukcja zmarszczek na skórze,
- poprawa owalu twarzy,
- niwelacja problemów estetycznych związanych ze złym krążeniem krwi,
- lifting twarzy, pośladków i biustu.

Wykorzystywane urządzenie podczas zabiegu może łączyć w sobie system ultrdźwięków oraz elektrostymulację z opatentowanym ruchem skrętnym mięśni Transion, przy czym każda z tych funkcji może być wykonywana równocześnie lub osobno. Taka możliwość daje sposobność podejmowania decyzji przez specjalistę/kę wykonującego/cą zabieg, jaka funkcja jest bardziej wskazana w przypadku danej osoby.

Najważniejszymi aspektami wyżej opisanego zabiegu są:
- kompleksowe działanie na całe ciało łącznie z twarzą,
- redukcja tkanki tłuszczowej oraz znaczna poprawa estetyki ciała.

VIP Lipoline Duo - zastosowane technologie

Podczas zabiegu wykorzystywane są następujące technologie:
- Transion® (wzmocnienie mięśni poprzez wywoływanie ich skrętnych ruchów, redukcja tkanki tłuszczowej),
- Drenaż Linfogei (drenaż ciała i żył, likwidacja obrzęków, likwidacja problemów estetycznych związanych ze złym krążeniem krwi),
- elektrostymulacja Isogei (modeluje sylwetkę, silnie liftinguje, rozgrzewa i „trenuje” mięśnie),
- Microgei (ultradźwięki stworzone również do skóry twarzy, liftingują twarz, poprawiają owal twarzy, redukują tkankę tłuszczową, zmniejszają cellulit i   przeciwdziałają powstawaniu zmarszczek).

 

VIP Lipoline Duo - orientacyjny koszt zabiegu

Orientacyjny koszt zabiegu: 100 – 700 PLN
Komentarze (1)

awatar
justaada napisała:
2010-04-02 08:24:14
Wytrwałośc, motywacja i chęć rywalizacji ze swoimi nawykami i kilogramami o nasze ciało. Działamy (także i ja osobiście) bardzo schematycznie, a jak wiemy ciężko jest przełamać schematy powtarzane od lat. Ciężko, ale można to zrobić, małymi odstępstawami od schematu. Życzę wszystkim czytelnikom i sobie właśnie takiej wytrwałości!

Zabiegi wg wskazań

14-10-06OoZ_baner_small (2)
Galeria produktów

Najnowsze kosmetyki


 
Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie