Zarejestruj / Zaloguj
Ultracontour - liposukcja bez operacji?

ultracontur

Większość kobiet marzy o sylwetce Cindy Crawford. Pochłonięte życiem codziennym nie mamy czasu na ćwiczenia, terapie odchudzające, diety oraz inne zabiegi podtrzymujące nasze ciało w dobrej kondycji. To tu za dużo, to tam za mało, bardzo ciężko jest uzyskać upragnione proporcje ciała.Zazwyczaj kobiety chcą poprawić wygląd swojego brzucha, uwydatnić talię, ujędrnić i podnieść pośladki, wymodelować uda i zaznaczyć definicję łydek. Ponadto ramiona – najlepiej by było gdyby nie zwisały i lekko zarysował się na nich biceps oraz triceps. Czyżby powyższa lista, była życzeniami nie do spełnienia?

Okazuje się, że nie i pomoże nam w jej wypełnieniu najnowsza technologia, która zawitała do gabinetów medycyny estetycznej.
Zabieg Ultracontour bardzo często określany, jako nieinwazyjna liposukcja, to idealna procedura dla osób, które chcą ładnie wymodelować ciało, a jednocześnie zadbać o kondycję skóry. Urządzenie Ultracontour wykorzystuje technologię ultradźwiękową, która emituje fale ultradźwiękowe, które uszkadzają komórki tłuszczowe. Wydostający się z nich tłuszcz zostaje utleniony, zużyty jako materiał energetyczny lub wydalony z organizmu.
Procedura trwa ok. 30 – 45 minut i jest całkowicie bezbolesna polega ona głównie na przykładaniu do wybranego obszaru ciała specjalnych głowic, które emitują fale ultradźwiękowe. Przed przyłożeniem do ciała głowice są smarowane specjalnym serum, które przewodzi fale ultradźwiękowe. Po ręcznym przykładaniu głowicy w miejsca wymagające korekty, przeprowadzany jest masaż ultradźwiękowy, który polega na jednoczesnym przyłożeniu czterech podłużnych głowic, które przez określony czas (ok. 15 – 20 minut) będą emitować fale ultradźwiękowe.
Zabieg nie wymaga od osoby jemu poddawanej żadnego przygotowania oraz podania mu znieczulenia. Przed zabiegiem dana osoba jest dokładnie mierzona oraz ważona.

Bezpośrednio po zabiegu odczuwalne jest zmęczenie. Wiele osób przyznaje, że po procedurze czuje się, jakby były odwodnione, jednocześnie podkreślają, że zabieg był bardzo relaksujący.

Do głównych zalet zabiegu można zaliczyć:
 - brak konieczności podania znieczulenia,
 - brak efektów ubocznych (żadnych siniaków, obrzęków oraz blizn),
 - brak konieczności poddania się rekonwalescencji,
 - ładne wymodelowanie ciała i usunięcie nadmiaru tłuszczu.
W celu osiągnięcia maksymalnych efektów po zabiegu należy pić dużo wody.
Zobacz, gdzie można wykonać ten zabieg:MmmBellezza_logo Bellezza Studio Modelowania Sylwetki
Kraków, Kołowa 7/65
biuro@bellezza-krakow.pl http://www.bellezza-krakow.pl
rozwiń listę (+)

Komentarze (4)

awatar
ROZZEN napisała:
2013-07-28 08:00:07
Zabieg bezbolesny to ma zasadnicze znaczenie. Efekt jaki jest to to zależy chyba od pewnych czynników które się na to składają.

awatar
kasiakasia napisała:
2012-08-10 15:18:13
Ja jestem dość szczupłą osobą dlatego nie skorzystałabym z tego zabiegu, no może za kilka lat jak mój metabolizm ulegnie spowolnieniu. Podoba mi się fakt, że ten zabieg jest bezbolesny i pozwala na pozbycie się zbędnych fałdek z ciała.

przeczytaj wszystkie komentarze (+)
Zabiegi wg wskazań

14-10-06OoZ_baner_small (2)
Galeria produktów

Najnowsze kosmetyki


 
Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2021 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie