Zarejestruj / Zaloguj
Vaser Lipo - modelowanie sylwetki

vaser lipo liposukcja

W polskich klinikach wprowadzono nową metodę usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz modelowania sylwetki. Dotychczas raczej niestosowana liposukcja ultradźwiękowa, została udoskonalona oraz unowocześniona. Dzięki wprowadzeniu nowych rozwiązań opartych na najnowocześniejszej technologii, wykonywanie liposukcji ultradźwiękowej przynosi nieocenione wyniki, bez ryzyka komplikacji.Vaser Lipo to urządzenie wykonane przez Sound Surgical Technologies LLC, które uzyskało aprobatę FDA (amerykańskiego stowarzyszenia dopuszczającego do użytku różnego rodzaju urządzenia oraz leki) w 2002 roku. Według badań prowadzonych przez producenta, przeprowadzono już ok. 100.000 operacji przy udziale Vaser Lipo. Wszystkie zabiegi zakończyły się sukcesem, a tym samym zadowoleniem pacjenta/ki.

Liposukcja wykonywana przy użyciu urządzenia Vaser Lipo to przede wszystkim bezpieczeństwo oraz niesamowita precyzja. Liposukcja z udziałem ultradźwięków, które emitowane są przez wyżej wymienione urzadzenie, pozwala wyrzeźbić sylwetkę nawet w bardzo delikatnych obszarach ciała.

Podczas trwania liposukcji emitowane są fale utradźwiękowe, które zmieniają tkankę tłuszczową w emulsję, którą łatwo usunąć z organizmu. Dzięki zastosowanemu w Vaser Lipo procesowi inflirtacji, fala ultradźwiękowa nie narusza innych tkanek poza tłuszczową. W związku z powyższym, naczynia krwionośne, tkanka krwionośna, tkanka nerwowa i łączna pozostają nienaruszone.

Zabieg może być wykonywany w dwóch trybach, a mianowicie:
-    w trybie ciągłej emisji fali ultradźwiękowej (stosowanym w większości przypadków),
-    w trybie impulsowej emisji fali ultradźwiękowej (stosowanym do modelowania delikatnych części ciała np. wewnętrznej części ud, szyi, twarzy etc.).

Liposukcja Vibro Lipo może być stosowana do niwelacji nadmiaru tłuszczu z następujących obszarów ciała:
-    twarzy,
-    szyi,
-    podbródka,
-    talii,
-    bioder,
-    pośladków,
-    ud (wewnętrznej ich części, jak i zewnętrznej),
-    kostek,
-    łydek,
-    piersi oraz klatki piersiowej u mężczyzn,
-    kolan,
-    brzucha.

Orientacyjny koszt zabiegu: 6.000 – 12.000 PLN.

Powyższy artykuł ma charakter ogólnie informacyjny i nie zawiera treści medycznych.
Komentarze (4)

awatar
~olka napisała:
2016-05-01 19:32:54
Tak naprawde słyszałam ze efekty zabiegu znacząco przewyższają rezultaty osiągane w przypadku innych metod liposukcji. Poczytaj sobie o tej metodzie, wiem, że wykonuje to dr. Dmytrzajk i efekty sa widoczne bardzo szybko po przeprowadzenia.

awatar
marcika napisała:
2014-11-13 22:20:43
Gdyby cena takich zabiegów nie była tak wysoka - nie zastanawiałabym się! Uważam, że to fantastyczne rozwiązanie dla kobiet, które nie mogą zgubić dodatkowych kilogramów lub nie chcą. Fajna sprawa. Jeśli kiedyś będę mogła sobie na to pozwolić, to skorzystam z radością. :)

przeczytaj wszystkie komentarze (+)
Zabiegi wg wskazań

14-10-06OoZ_baner_small (2)
Galeria produktów

Najnowsze kosmetyki


 
Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie