Zarejestruj / Zaloguj
EAT SkinShock (terapia elektro-akustyczna) - terapia szokowa ujędrniająca

EAT SkinShock

Po 40 roku życia zaczynają się problemy z utrzymaniem jędrności ciała - mięśnie oraz tkanka tłuszczowa zaczynają wiotczeć. W pewnych okolicach ciała takich jak np. ramiona, uda, brzuch zaczyna ona nieładnie wiotczeć i marszczyć się. Problem utraty jędrności dotyczy również osób, które bardzo dużo schudły. U młodych ludzi skóra jest jędrna i elastyczna, gdy schudną dopasowuje się ona do nowych „gabarytów ciała”. Natomiast w przypadku osób po 50 – 60 roku życia skóra pozostaje rozciągnięta i zaczyna nieestetycznie wisieć i marszczyć się.EAT™ SkinShock zabieg wykonywany przy użyciu specjalnie zaprojektowanego urządzenia, wykorzystuje działanie kombinacji fal akustycznych i elektrycznych. Oddziałują one na skórę równocześnie regenerując ją i odmładzając. Procedura jest całkowicie nieinwazyjna, polega ona na przesuwaniu po ciele opatentowanej głowicy. Sesja zabiegowa jest bardzo krótka i trwa zaledwie ok. 15 – 20 minut.
Głowica, przesuwana po ciele, dostarcza do skóry dynamiczne impulsy elektro-akustyczne. Wywołują one intensywne wibracje w tkance łącznej, które prowadzą do zwiększenia unaczynienia tkanki. Dodatkowo zwiększają one przepuszczalność błony komórkowej i przyczyniają się do wytwarzania nowych grubszych pasm kolagenowych w skórze. W rezultacie na obszarze ciała poddawanego zabiegowi poprawie ulega krążenie i usprawnione zostaje wydalanie tłuszczu.
 

EAT™ SkinShock – terapia szokowa - efekty zabiegu

Odpowiednio przeprowadzony zabieg wykonywany z indywidualnie dobraną częstotliwością może przynieść widoczne efekty w postaci:
-    wygładzenia skóry i wyeliminowania cellulitu,
-    ujędrnienia i uelastycznienia skóry,
-    zmniejszenia lub całkowitej eliminacji rozstępów,
-    zmniejszenia blizn.

Zabieg może być łączony z innymi procedurami np. z Exilis, które mogą wpłynąć na przyspieszenie osiągnięcia celu: widocznego wyszczuplenia oraz regeneracji skóry.

EAT™ SkinShock – terapia szokowa - orientacyjny koszt zabiegu

Orientacyjny koszt zabiegu: 4 sesje EAT™ SkinShock to wydatek sięgający ok. 1.000 – 1.500 PLN.
Komentarze (2)

awatar
jagodamalina napisała:
2016-01-04 13:53:26
Niedawno na prezent świąteczny mamie zafundowałam bon na tego typy zabieg w Mojej Estetyce w Rzeszowie i muszę powiedzieć, że dawno mama nie była tak zadowolona z regeneracji skóry. Fala uderzeniowa EAT Skin Shock + LYMPHASTIM był to pakiet 10 zabiegów na 1 wybraną partię ciała ( w mamy przypadku na brzuch), niewielka była dopłata za dodatkową partię ciała (ud).

awatar
~dd napisał:
2012-02-13 19:44:18
a moze ktos madry poda parametry techniczne (natezenie na cm2, czestotliwosc, modulacja etc.) ultradzwiekow i fal akustycznych stosowanych w medycynie estetycznej?

Zabiegi wg wskazań

14-10-06OoZ_baner_small (2)
Galeria produktów

Najnowsze kosmetyki


 
Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie