Zarejestruj / Zaloguj
Diatermia - redukcja tkanki tłuszczowej

diatermia

Fale radiowe są bardzo skuteczne w walce z różnymi niedoskonałościami ciała człowieka. Ich zdolności do objętościowego podgrzewania tkanki skóry pozwalają na osiągnięcie zaskakująco dobrych efektów. W ofertach salonów odnowy biologicznej są urządzenia do diatermii, czyli objętościowego podgrzewania skóry właściwej i tkanki podskórnej na głębokość 3-5 cm. Diatermia ma szerokie spektrum działania m. in. redukuje tkankę tłuszczową oraz wygładza cellulit. Częstotliwość fal radiowych skutecznie działa na komórki tłuszczowe, rozpuszczając je.


Diatermia – zastosowanie
Diatermia może być stosowana w każdym wieku, nawet u młodzieży powyżej 12 roku życia. Najczęściej na diatermię zgłaszają się osoby, które mają problemy z redukcją tłuszczu na:
- ramionach,
- brzuchu,
- pośladkach,
- udach,
- łydkach.

Diatermia – przebieg zabiegu
Zabieg jest wykonywany w salonach kosmetycznych. Osoba poddawana procedurze leży wygodnie na leżance, a jej ciało przygotowywane jest do zabiegu. W celu wzmocnienia efektów działania fal radiowych, skóra jest dokładnie oczyszczana i tonizowana. Następnie nakładany jest żel prowadzący, który ułatwia ruch głowicy urządzenia do diatermii po skórze. Cała procedura przypomina trochę badanie USG z tymże jest o wiele przyjemniejsze i kojące. Podczas procedury wyczuwalne jest ciepło, gdyż skóra jest podgrzewana nawet do 40oC.

Diatermia – efekty zabiegu
Efekty zabiegu są długotrwałe, zwłaszcza jeśli osoba, która wykorzystała serię zabiegów przestrzega racjonalnej diety. Sylwetka danej osoby staje się ładna, smukła, a zasoby tłuszczu trudne do zredukowania znikają.

Diatermia – liczba zabiegów
W celu skutecznej redukcji tłuszczu należy poddać się serii około 10 zabiegów i wykonywać je nawet 2 razy w tygodniu. Warto jest wtedy ograniczyć wysokokaloryczne jedzenie oraz pić 1 – 2 litrów dziennie wody.

Diatermia – orientacyjny koszt zabiegu: 50 – 100 PLN (dla uzyskania lepszych efektów zabieg wymaga 5 – 10 powtórzeń, wykonywanych raz-dwa razy w tygodniu).
Komentarze (4)

awatar
~Arlena napisała:
2016-07-27 15:30:27
Niestety samą dieta i dużą aktywnością ruchową nie pozbędziemy się całego nadmiaru tkanki tłuszczowej.
Zabiegi falami radiowymi są bardzo efektywne, bezinwazyjne a przede wszystkim gwarantują długotrwałe efekty. Można ich używac do redukcji tkanki tłuszczowej na nogach(usuwają cellulit) albo też na twarzy, redukując np. worki pod oczami. Korzystałam z usług kliniki http://www.qclinique.pl/ która taki laser posiada i mogę polecić w 100%.

awatar
~okulary napisał:
2013-05-10 06:43:53
Ten zabieg na pewno jest bardzo dobry,lecz najlepsza dla człowieka to są podstawowe reguły dnia codziennego zrównoważona dieta i dużo ruchu.

przeczytaj wszystkie komentarze (+)
Zabiegi wg wskazań

14-10-06OoZ_baner_small (2)
Galeria produktów

Najnowsze kosmetyki


 
Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie