Zarejestruj / Zaloguj
Termoradioczęstotliwość w walce z oznakami starzenia i nie tylko

termoradioczęstliwość

Wraz z upływem lat na naszym ciele zaczynamy zauważać nieodwracalne zmiany. Skóra zaczyna tracić jędrność i dawną elastyczność. Z upływem lat kolagen przemieszcza się do głębokich warstw skóry, na skutek, czego wiotczeją mięśnie i w efekcie włóknista tkanka tłuszczowa zaczyna zwisać.Kombinacja powyższych elementów przyczynia się do powstawania fałd skórnych w okolicach nosa i ust, zmarszczek mimicznych, zmarszczek na policzkach i żuchwie. Rezultatem utraty elastyczności skóry są ponadto opadające powieki oraz opuchnięte, podkrążone oczy.
Starzenie całego ciała objawia się wiotczeniem i rozciąganiem skóry. Wrodzona tendencja ludzi do tycia, zwłaszcza na obszarze brzucha, dokłada swoją cegiełkę do kreowania nieestetycznego wyglądu. Poza tym kobiety dodatkowo narażone są na rozciągnięcie skóry spowodowane przez ciążę i karmienie piersią.
W obliczu wyżej wymienionych elementów składających się na proces starzenia dobrą wiadomością jest to, że obecne rozwiązania technologiczne pomagają oszukać czas i zachować młody, piękny wygląd.

Termoradioczęstotliwość to innowacyjne połączenie fal RF z krioterapią. RF o częstotliwości 2 i 4 Mhz w połączeniu z krioterapią może:
 - uelastycznić skórę,
 - napiąć skórę,
 - wygładzić zmarszczki,
 - zredukować wagę ciała,
 - wygładzić tzw. skórkę pomarańczową,
 - ujędrnić skórę całego ciała.

Powyżej opisywany zabieg jest obecnie znany pod nazwą urządzenia MDC, które wykorzystuje termoradioczęstotliwość. MDC może być używane na skórze całego ciała nie wyłączając delikatnych okolic twarzy. Zabieg jest bezpieczny i bezpośrednio po jego wykonaniu można udać się do swoich codziennych zajęć.

Dzięki termoradioczęstotliwości można widocznie poprawić swój wygląd i odmłodzić wizerunek bez konieczności poddawania się bolesnym zabiegom wykonywanym w klinikach chirurgii plastycznej.
Zobacz, gdzie można wykonać ten zabieg:MmmKnakiewicz_logo Chirurgia Plastyczna H. Knakiewicz
Wrocław, Rydygiera 30
knakiewicz@knakiewicz.com http://www.knakiewicz.com
MmmKnakiewicz_logo Chirurgia Plastyczna H. Knakiewicz
Wrocław, Rydygiera 30
knakiewicz@knakiewicz.com http://www.knakiewicz.com
MmmKnakiewicz_logo Chirurgia Plastyczna H. Knakiewicz
Wrocław, Rydygiera 30
knakiewicz@knakiewicz.com http://www.knakiewicz.com
rozwiń listę (+)

Komentarze (2)

awatar
ROZZEN napisała:
2013-05-09 11:16:51
Człowiek się starzeje,skóra też się starzeje, sposoby nowoczesnej kosmetologii dają szereg możliwości pokonać barierę,wtedy to już pełny komfort i zadowolenie.

awatar
~bogda-ba napisała:
2010-11-01 17:15:36
To wspanie, że wciąż powstają nowe sposoby na oszukanie starości. Opisywany zabieg z pewnością będzie zbawieniem dla osób, które mają opory przed skalpelem, lub dla zapracowanych , którym ciężko wygospodarować czas na zabiegi hirurgiczne.

Zabiegi wg wskazań

14-10-06OoZ_baner_small (2)
Galeria produktów

Najnowsze kosmetyki


 
Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie