Zarejestruj / Zaloguj
Botox lift - uzupełnieniem leczenia implantologicznego

botox lift

Czy można po wyjściu od stomatologa wyglądać młodziej, o co najmniej 5 lat? Okazuje się, że kliniki stomatologii estetycznej, co raz częściej łączą leczenie implantologiczne z zabiegami z zakresu medycyny estetycznej. Odkryli, bowiem że takie zintegrowane współdziałanie wielu specjalistów pozwala na zwiększenie efektów estetycznych leczenia, a tym samym wpływa pozytywnie na zadowolenie pacjenta/ki.Dobrze zaplanowane leczenie implantologiczne współgrające z zabiegami z zakresu medycyny estetycznej może przynieść zaskakujące efekty, które dotąd były uważane za nieosiągalne.


Powszechnie wiadomo, że utrata zębów prowadzi do optycznych zniekształceń ust, zapadania się policzków, zmarszczek wokół ust, zmiany całego konturu twarzy, zmarszczek na policzkach, powiększenia się bruzd nosowo wargowych. Wyraz twarzy po utracie większości lub wszystkich zębów staje się ponury i posępny.

U osób starszych zwłaszcza w wieku 60 – 70 lat samo odtworzenie zębów poprzez zastosowanie leczenia implantologicznego nie wyeliminuje w pełni zmian skórnych, które postępowały latami wraz z utratą kolejnych zębów. Dla takich ludzi stworzono właśnie możliwość przejścia pełnej regeneracji wyglądu twarzy. Proces leczenia implantologicznego jest wzbogacony o zabiegi z zakresu medycyny estetycznej ze szczególnym naciskiem na tzw. lifting skóry. Leczenie jest o tyle wyjątkowe, iż wprowadzanie toksyny botulinowej jest planowane wspólnie przez implantologia oraz lekarza medycyny estetycznej. Implantolog na podstawie swojej wiedzy oraz doświadczenia przewiduje, w jakim stopniu wprowadzenie impalntów wpłynie na zmniejszenie zmarszczek oraz polepszenie konturu twarzy. W miejscach newralgicznych, gdzie nastąpiły zbyt duże zmiany można zastosować toksynę botulinową do tzw. liftingu.

Zastosowanie toksyny botulinowej wzmacnia efekty zabiegu z zakresu odtwarzania uzębienia. Oczyszczona toksyna botulinowa wstrzykiwana w małych ilościach i w sterylnych warunkach blokuje uwalnianie się acetylocholiny, która wywołuje skurcze mięśni. Toksyna osłabia mięśnie poprzez paraliż, w ten sposób ograniczone są ruchy mimiczne twarzy. W efekcie, czego skóra nie marszczy się i nie pogłębiają się zmarszczki mimiczne ani nie powstają nowe załamania skóry. Dodatkowo wprowadzona w odpowiednie miejsca na twarzy wywołuje efekt liftingu skóry.
Zobacz, gdzie można wykonać ten zabieg:MmmKnakiewicz_logo Chirurgia Plastyczna H. Knakiewicz
Wrocław, Rydygiera 30
knakiewicz@knakiewicz.com http://www.knakiewicz.com
MmmBellisana Bellisana
Warszawa, Al. Wilanowska 7
biuro@bellisana.pl http://bellisana.pl
Mmmlogo_bc Beauty Clinic
Warszawa , Wąwozowa 8
beautyclinic8@gmail.com http://www.beautyclinic8.pl
Mmmdermikos__logo1 DERMIKOS CENTRUM ZDROWIA I URODY
Kraków, Al. Pokoju 44
recepcja@cdekleopatra.pl http://www.dermikos.pl
MmmKnakiewicz_logo Chirurgia Plastyczna H. Knakiewicz
Wrocław, Rydygiera 30
knakiewicz@knakiewicz.com http://www.knakiewicz.com
Mmmdermikos__logo1 DERMIKOS CENTRUM ZDROWIA I URODY
Kraków, Al. Pokoju 44
recepcja@cdekleopatra.pl http://www.dermikos.pl
MmmBellisana Bellisana
Warszawa, Al. Wilanowska 7
biuro@bellisana.pl http://bellisana.pl
Mmmlogo_bc Beauty Clinic
Warszawa , Wąwozowa 8
beautyclinic8@gmail.com http://www.beautyclinic8.pl
rozwiń listę (+)

Komentarze (0)

Zabiegi wg wskazań

14-10-06OoZ_baner_small (2)
Galeria produktów

Reklama

Najnowsze kosmetyki


 
Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie