Zarejestruj / Zaloguj
Zmiana kształtu ust - lifting wargi górnej

lifting, warga górna

Ładne, kształtne i ponętne usta są dobrą wizytówką każdego człowieka. Zdarza się, że niektórzy na skutek wad zgryzu, dziedziczenia pewnych cech wyglądu po przodkach mają zbyt dużą wargę górną. Taki nieestetyczny wrodzony defekt, często bardzo przeszkadza ludziom, ponieważ mimika ich twarzy jest wtedy poważnie zaburzona.Ich uśmiech jest tylko grymasem, nie mogą oni pokazać zębów, zaś wizyta u dentysty jest dla nich prawdziwą katorgą. U innych osób występuje natomiast odwrotny problem, związany ze zbyt małymi ustami.

Zmiana kształtu ust – lifting wargi górnej, bo piękno tkwi w uśmiechu
Przeprowadzenie mało inwazyjnego zabiegu liftingu górnej wargi, jest niczym muśnięcie ust dobrą konturówką. Zabieg nadaje nowy kształt ustom. Sprawia, iż górna warga będzie miała proporcjonalny rozmiar do dolnej. Ponadto, wpłynie pozytywnie na układ całej twarzy i przede wszystkim na uśmiech.

Zmiana kształtu ust – lifting wargi górnej, kiedy warto poddać się zabiegowi?
Opisywany zabieg jest całkowicie bezpieczną procedurą, która będzie przepustką pacjenta do okazywania mimiką twarzy swoich prawdziwych emocji.
Zabieg może być stosowany w dwóch przypadkach. Jednym z nich jest zbyt obszerna warga górna, zaś drugim zbyt mała warga górna. Zabieg jest alternatywą do stosowania wypełniaczy, w celu powiększenia ust. Odpowiednie wywinięcie z małej wargi górnej, daje efekt jej powiększenia i uwydatnienia.

Zmiana kształtu ust – lifting wargi górnej, ogólna charakterystyka zabiegu
Zabieg liftingu wargi górnej trwa około 90 minut i jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Podczas chirurgicznej procedury górna warga jest delikatnie wywijana, co sprawia, że usta są bardziej różowe. Chirurg podczas zabiegu wykonuje nacięcia horyzontalnie, zaraz pod nosem. Bardzo precyzyjnie usuwa cienki pasek tkanki z wargi górnej. Delikatne nacięcia są zszywane. Dzięki bardzo cienkim szwom warga ulega podniesieniu i nieznacznemu wywinięciu.

Zmiana kształtu ust – lifting wargi górnej, rekonwalescencja
Zabieg jest stosunkowo prostą procedurą niewymagającą pozostania pacjenta w szpitalu. Bezpośrednio po nim pacjent/ka może odczuwać ściągnięcie wargi górnej. Lekki obrzęk i zasinienie mogą pojawić się na obszarze nacięć. Niemniej jednak opisane wyżej objawy mijają samoistnie, po kilku dniach. Zalecane jest wykonywanie w tym okresie zimnych okładów, w celu przeciwdziałania krwiakom.

Zmiana kształtu ust – lifting wargi górnej, efekty permanentne zabiegu
Operacja tego typu jest stosowana w przypadku osób z za dużą wargą górną, która przykrywa całkowicie wargę dolną oraz z za małą wargą górną. Chirurgiczne podniesienie wargi górnej poprawia ogólny wizerunek twarzy oraz wpływa pozytywnie na uśmiech pacjenta/ki. Ponadto, zabieg poprawia wygląd warg, sprawia, że są one czerwone i ponętne. Lifting wargi górnej sprawia, że:
- uśmiech staje się bardziej wyrazisty,
- niwelowane są tzw. zmarszczki palaczy,
- poprawia się koloryt ust,
- uzyskuje się efekt pełnych ust,
- twarz ma proporcjonalne kształty.

Zmiana kształtu ust – lifting wargi górnej, ryzyko zabiegu
Zabieg jest bardzo bezpieczny, jeśli wykonywany jest przez specjalistę. Źle przeprowadzony lifting wargi górnej może doprowadzić do asymetrycznego wyglądu, infekcji, czy też krwawienia pooperacyjnego.

Zmiana kształtu ust – lifting wargi górnej, orientacyjny koszt zabiegu
Cena wyżej opisywanego zabiegu jest ustalana indywidualnie przez chirurga plastycznego.
 
Zobacz, gdzie można wykonać ten zabieg:rozwiń listę (+)

Komentarze (0)

Zabiegi wg wskazań

14-10-06OoZ_baner_small (2)
Galeria produktów

Najnowsze kosmetyki


 
Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie