Zarejestruj / Zaloguj

Heksapeptydy mini lifting skóry - pseudobotulina nakładana na skórę

heksapeptydy pseudobotulina
Zabieg heksapeptydami przeznaczony jest dla każdego rodzaju skóry. Polega on głównie na nałożeniu odpowiedniego preparatu, który intensywnie pracuje na skórze. Heksapetydy mają zbliżone działanie do toksyny botulinowej, z tą różnicą, iż nie są wstrzykiwane, ale nakładane na skórę.


Maska Botox - nieinwazyjna metoda na zmarszczki

maska botox
Dotychczas jedyną metodą niwelującą zmarszczki mimiczne była iniekcja toksyny botulinowej, która wstrzyknięta pod skórę częściowo paraliżuje mięśnie twarzy, całkowicie wygładzając zmarszczki.
Metoda ta jest bardzo skuteczna oraz uznawana za bezpieczną, niemniej jednak wiele osób boi się poddawać takiej iniekcji. Dla takich pacjentów opracowano rewolucyjną maskę hydrożelową Botox.


Heksapeptydy alternatywą botoksu

heksapeptydy a botoks
Na skutek starzenia w skórze zaczynają zachodzić nieodwracalne zmiany. W rezultacie współdziałania czynników zewnętrznych, jak i wewnętrznych procesów starzenia kondycja, skóry ulega znacznemu pogorszeniu. Traci ona, bowiem swoją dawną elastyczność, jędrność oraz zdolność do regeneracji.


Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie