Zarejestruj / Zaloguj

Kąpiel w płatkach róż - królewski relaks, na który każdy zasługuje

Kąpiel może być prawdziwym rytuałem. Planując kąpiel powinno się przeznaczyć na nią sporo czasu. Oprawa kąpieli jest bardzo ważna, także warto jest skorzystać z szerokiej oferty zabiegów kąpielowych w salonach SPA. Zaaranżowana kąpiel to bez wątpienia wspaniały sposób na relaks, po którym każdy jest gotowy do nowych wyzwań.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Kąpiel w kozim mleku - zdrowa piękna skóra

kąpiel w kozim mleku
W starożytności kozie mleko oraz miód były nieocenionymi produktami do poprawiania urody. Każdy zna pradawną historię o zjawiskowo pięknej Kleopatrze, która swą alabastrową skórę zawdzięczała właśnie kąpielom w kozim mleku. Obecnie kozie mleko jest również doceniane przez specjalistów.

Komentarze (9) Czytaj całość…

Aqua Musicale - słodka nieważkość

aqua musicale
Aqua Musicale to przyjemny seans utrzymujący ciało w magicznej nieważkości. Procedura odbywa się w specjalnym mini basenie, gdzie woda jest zasolona na poziomie 6% i dzięki temu ciało utrzymywane jest na jej powierzchni.

Komentarze (6) Czytaj całość…

SPA dla stóp - kamienie, zwisające bambusy i woda termalna

masaż kamieniami
Stopy są niewątpliwie jednymi z najbardziej eksploatowanych części ciała. Często wciskane na nie niewygodne buty, narażane na ekstremalny wysiłek chodzenia na wysokich obcasach - nie są należycie pielęgnowane. Obecnie rynek obuwniczy zalany jest butami, które wykonane z materiałów średniej jakości wręcz "znęcają" się nad skórą stóp.

Komentarze (9) Czytaj całość…

Kąpiel borowinowa - kąpiel w czarnym złocie

kąpiel borowinowa
Borowina to prawdziwa skarbnica soli mineralnych (siarczanów, magnezu, potasu, glinu, sodu, związków żelaza, glinu, sodu) oraz składników organicznych (bituminy, kwasów huminowych, celulozy, hemicelulozy). Wyżej wymienione związki pielęgnują skórę, działają przeciwzaplanie, przeciwgrzybicznie, pobudzają skórę do oczyszczania się z toksyn.

Komentarze (4) Czytaj całość…

Thalasoterapia - zabiegi algowe

Thalasoterapia
W morskich głębinach znajdują się drogocenne skarby nazywane algami, które ze względu na drogocenne składniki są prawie podstawowym składnikiem wszystkich zabiegów kosmetycznych. Terapie z użyciem alg nazywane są thalasotherapią.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie