Zarejestruj / Zaloguj

Dermaheal Stem Cell - rewolucja w odmładzaniu

zabiegi odmladzajace
W mezoterapii zaczęto wykorzystywać komórki macierzyste, to niewątpliwy przełom w terapii przeciwzmarszczkowej, zapobiegającej wypadaniu włosów oraz zmniejszającej przebarwienia.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Rytuał Tee Tree - piękne włosy

rytułał tee tree
Zabieg Tee Tree jest odpowiedni szczególnie dla zniszczonych włosów, zapobiega tworzeniu się łupieżu oraz wpływa na jego likwidację. Dodatkowo  przywraca skórze głowy jej naturalne funkcje.

Komentarze (7) Czytaj całość…

Botox - lekarstwem na łysienie

łysienie
W ciepłej Kaliforni chirurg plastyczny odkrył zupełnie przez przypadek, iż Botox ma właściwości leczące łysienie. Obserwacji takiej dokonał podczas stosowania Botox’u w terapii anty-migrenowej. Zauważył, iż Botox w pewnym stopniu zachęca włosy do wzrostu, po tym jak zastosował Botox na głowie swojej mamy, która miała okropne bóle głowy po chemioterapii (jednym z zastosowań toksyny botulinowej w medycynie jest leczenie nadmiernych bólów migrenowych).

Komentarze (14) Czytaj całość…

Diatermia - zabieg na włosy

diatermia, włosy
Zabieg diatermii ma szerokie spektrum działania. Fale radiowe wykorzystywane podczas zabiegu objętościowo podgrzewają skórę właściwą oraz tkankę podskórną na głębokość 3 – 5 cm. Wytwarzane ciepło powoduje ogrzanie komórek skóry i poprawia krążenie krwi.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie